Udostępnij
Tweetnij

iOS 12.0.1 wprowadza poprawki, ale użytkownicy iPhone’ów mówią też o problemach

iOS 12.0.1 jest już dostępne i użytkownicy smartfonów iPhone mogą już aktualizować system do nowej wersji. Okazuje się jednak, że jest on niedoskonały i zamiast naprawiać wprowadza wiele błędów. Problem tyczy się przede wszystkim najnowszych telefonów Apple. To iPhone Xs i Xs Max, gdzie jest sporo niedociągnięć.

iOS 12.0.1 jest już dostępne do pobrania. Apple chciało naprawić kilka niedociągnięć, ale najwyraźniej coś poszło jednak nie tak. Wielu użytkowników iPhone’ów zaczęło zauważać, że w ich smartfonach zaczęły pojawiać się naprawdę poważne błędy. Dotyczą one zarówno wysyłania wiadomości, jak i baterii czy połączenia z internetem.

IOS 12.0.1 wprowadza wiele ulepszeń, aczkolwiek pojawia się coraz więcej głosów odnośnie błędów. Największym i chyba najpoważniejszym jest unifikacja wiadomości. Pozwala ona na dobranie wiadomości z różnych serwisów i połączenie ich w jeden strumień. W ten sposób nie będziemy musieli przechodzić z aplikacji do aplikacji. Okazuje się jednak, że bardzo często nowa opcja się myli i dodaje nam inne osoby do listy. Oznacza to, że często osoby niepowiązane z tematem mogą otrzymać nasze prywatne wiadomości do innych osób.

iOS 12.0.1 z problemami z połączeniem z Wi-Fi w telefonach iPhone Xs i Xs Max

Strona pomocy Apple na Twitterze jest również pełna informacji o tym, że po aktualizacji do iOS 12.0.1 iPhone Xs Max oraz iPhone Xs nie mają już tak dobrego połączenia z internetem. Jak donoszą użytkownicy, po prostu bardzo ciężko połączyć się z siecią 4G czy LTE. W przypadku wspomnianych smartfonów staje się to w niektórych przypadkach wręcz niewykonalne. Problematyczne staje się również połączenie z Wi-Fi. Zrywane jest również bardzo często połączenie Bluetooth. Problemy ma również bateria, która wyczerpuje się w bardzo szybkim tempie.

W niedługim czasie Apple udostępni iOS 12.1, gdzie na pewno rozwiąże powyższe problemy. Aktualizacja na razie znajduje się w fazie beta testów. Poza poprawkami wniesie również pewne nowości, w tym nowe emoji.

Przeczytaj także: W iPhonie X jest nowy dzwonek Reflection. Zobacz, jak go dodać we własnym telefonie

Źródło: Twitter

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij