Udostępnij
Tweetnij

iPhone Xs (Max) i iPhone Xr z eSIM również w Polsce – Orange już się zadeklarowało

iPhone Xs (Max) oraz iPhone Xr będą miały możliwość wprowadzenia dwóch kart do naszego urządzenia. Dual SIM będzie możliwy dzięki technologii eSIM. Taka możliwość z pewnością pojawi się w Stanach Zjednoczonych. Jak zadeklarowało również Orange – pojawi się ona również w Polsce. Data startu nie jest jednak jeszcze znana.

iPhone Xs (Max) oraz Xr zostały zapowiedziane kilka dni temu. Jedną z ważniejszych ich cech będzie dual SIM, czyli możliwość posiadania dwóch kart SIM jednocześnie w jednym urządzeniu. W przypadku obu smartfonów będzie to możliwe, jednak na nieco innych zasadach niż w Chinach, bo poprzez eSIM. Nie będziemy zatem fizycznie wkładać drugiej karty. Jeśli zastanawialiście się, czy w Polsce będzie taka możliwość, Orange już ma dla was odpowiedź.

Orange dziś potwierdziło, że operator planuje wprowadzić wsparcie dla tej technologii jeszcze w tym roku. Oznacza to, że w najbliższej przyszłości będziemy mogli spodziewać się eSIM na swoich iPhone’ach. Dokładnej daty dla nowej usługi jeszcze nie podano. Oczywistym jest, że firma musi przygotować wszystko pod nowe standardy. Aktualnie powiedziano jedynie tyle, że ma się pojawić do końca roku.

Apple iPhone Xs Max iPhone Xr dual SIM eSIM Orange Polska kiedy w Polsce

iPhone Xs (Max) oraz Xr będą pierwszymi smartfonami, które otrzymają taką możliwość. Teraz Orange nie wystartowało jeszcze z przedsprzedażą, jednak podało do wiadomości, że będzie taka opcja. Nad opcją wprowadzenia takiej usługi w Polsce zastanawia się również sieć T-Mobile oraz Plus. Tutaj jednak nie podano żadnych konkretów.. Operatorzy prowadzą przymiarki do wdrożenia standardu eSIM, ale nie wiadomo, kiedy miałoby to nastąpić. Play też się zastanawia, ale tutaj konkretnych działań nie podjęto.

Zobacz także: W iPhonie X jest nowy dzwonek Reflection. Tak go dodasz we własnym telefonie

Źródło: Twitter

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij