Udostępnij
Tweetnij

iOS 12.1 beta 1 już na dniach. Czego spodziewać się w tej aktualizacji Apple dla iPhone’ów?

iOS 12.1 beta 1 to nadchodząca aktualizacja dla iPhone’ów i iPadów, którą Apple już wkrótce udostępni deweloperom aplikacji, a potem także testerom biorącym udział w programie publicznych beta testów. iOS 12.1 wprowadzi pewne nowości, a nie tylko poprawki błędów. Zobaczmy więc, czego można spodziewać się w tym uaktualnieniu.

iOS 12.1 beta 1 już wkrótce trafi w ręce deweloperów. Powinno to nastąpić niedługo po tym, jak Apple udostępni wszystkim użytkownikom iPhone’ów uaktualnienie do iOS 12, a to odbędzie się już w ten poniedziałek. W nowej aktualizacji spodziewajmy się pewnych nowości, których nie udało się wprowadzić w „gołej dwunastce”. Co nowego powinno się pojawić?

iOS 12.1 beta 1 być może dostanie już nowe emoji z aktualizacji Unicode 11, które oficjalnie zapowiedziano w czerwcu tego roku. W wersji GM „dwunastki” jeszcze ich nie ma. Domyślamy się więc, że Apple doda je właśnie w jednej z jesiennych aktualizacji. Jeśli nie w tej z numerem 12.1, to najpóźniej w 12.2. Apple już w lipcu przekazało, że powinniśmy spodziewać się łącznie ponad 70 nowych emoji. Z ich listą zapoznacie się tutaj.

iOS 12.1 to aktualizacja, w której być może zostanie zaszyta obsługa eSIM dla nowych iPhone’ów. Jak dobrze wiemy, w dniu rynkowej premiery (21 września) wsparcie dla tego rozwiązania nie będzie oferowane. Zostanie dodane z czasem i jest bardzo możliwe, że już w najbliższej aktualizacji. Ostatnią nowością mogą być rozmowy grupowe w FaceTime. Jak dobrze wiemy, to funkcja, która do finalnej „dwunastki” też nie trafiła i gigant z Cupertino obiecuje, że pojawi się jesienią.

Apple iPhone Xs eSIM kiedy iOS 12.1 beta 1

iOS 12.1 z premierą zapewne w październiku

iOS 12.1 to aktualizacja, na którą raczej nie będziemy długo czekać. Jej premiera powinna odbyć się jeszcze w październiku. Wersja beta 1 zostanie pewnie udostępniona już w przyszłym lub kolejnym tygodniu. Najpierw deweloperom aplikacji, a niedługo po tym osobom, które zapisane są w Apple Beta Software Program (zapisywać się można tutaj). Jeszcze jesienią tego roku możemy spodziewać się kolejnej większej aktualizacji, czyli iOS 12.2.

Zobacz także: W iPhonie X jest nowy dzwonek Reflection. Zobacz, jak go dodać we własnym telefonie?

źródło: opr. własne

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij