Udostępnij
Tweetnij

iPhone’y w 2018 roku dostaną ładowarkę 18W. Są jej zdjęcia i jest USB C

iPhone’y w 2018 roku w końcu mają doczekać się do Apple’a lepszych ładowarek, bo do tej pory telefony z iOS sprzedawane były tylko z takimi o mocy 5W. Nowa ładowarka 18W ma zapewnić znacznie szybsze ładowanie akumulatorów smartfonów. W sieci pojawiły się właśnie jej zdjęcia i na nich widać, że ładowarka dla tegorocznych iPhone’ów ma USB C.

iPhone’y od lat sprzedawane są z ładowarkami o mocy zaledwie 5W. W 2018 roku to ma szansę w końcu ulec zmianie. Zdaje się to sugerować nowy przeciek w postaci zdjęć opublikowanych na jednej z azjatyckich stron. Na fotkach znajduje się nowa ładowarka 18W, którą Apple ma rzekomo dołączać do opakowań z nowymi telefonami. To by potwierdzało się z wcześniejszymi plotkami.

Nowa ładowarka 18W dla iPhone’ów na 2018 rok widoczna jest poniżej. Jak nietrudno zauważyć, zdaje się ona pokrywać pod kątem wyglądu nieco z tymi renderami, które mogliśmy zobaczyć już wcześniej. Ładowarka ma USB C, co zapewni możliwość szybszego ładowania baterii. Oczywiście, na drugim końcu kabla nie znajdzie się końcówka USB C, a wtyk Lightning. Rzućcie sobie na to okiem na poniższych zdjęciach.

Apple iPhone 2018 nowa ładowarka 18W USB C zdjęcia Apple iPhone 2018 ładowarka 18W USB C zdjęcia Apple iPhone 2018 nowa ładowarka 18W USB C zdjęcia

Nowa ładowarka 18W pewnie nie tylko dla iPhone’ów

Spodziewamy się, że nowa ładowarka 18W nie tylko pojawi się w opakowaniach z tegorocznymi iPhone’ami, ale także z iPadami. Te obecnie sprzedawane są z ładowarkami o mocy 10 lub 12 W. Warto jednak zauważyć, że tekst umieszczony na ładowarce na zdjęciach nieco różni się od tego, co zazwyczaj Apple umieszcza na tego typu akcesoriach. Możliwe jednak, że to wczesny prototyp i dlatego tak jest.

Można zobaczyć, że nowa ładowarka dla iPhone’ów oferuje oferuje moc wyjściową do 5V przy 3A (15 W) lub 9V przy 2A (18 W). W końcu doczekamy się czasów, gdy Apple nie będzie dołączać do telefonów bardzo słabych ładowarek o mocy 5W. We wrześniu spodziewamy się także premiery bezprzewodowej ładowarki AirPower. Ta została zaprezentowana już prawie rok temu, ale prace nad nią trochę się przeciągnęły. Za dwa miesiące zobaczymy trzy nowe telefony z iOS, w tym model X Plus z 6,5″ ekranem i następcę jubileuszowego modelu.

Zobacz także: AirPods – triki i sztuczki, które warto znać

źródło: Chongdiantou

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij