Udostępnij
Tweetnij

macOS 10.14 Mojave beta, tvOS 12 beta i watchOS 5 beta już są: Apple udostępnia wraz z iOS 12 beta

macOS 10.14 beta 1, tvOS 12 beta 1 i watchOS 5 beta 1 to nowe wersje systemów operacyjnych Apple’a, które firma z Cupertino udostępniła po prezentacji na WWDC 2018, gdzie pokazano też iOS 12. Pierwsze bety, jak to zwykle bywa, zarezerwowane są dla deweloperów aplikacji. Z czasem macOS 10.14 beta oraz tvOS 12 beta będą dostępne publicznie.

macOS 10.14 Mojave, tvOS 12, watchOS 5 i iOS 12 firma z Cupertino zaprezentowała w trakcie keynote, którym otworzono tegoroczną konferencję WWDC 2018. Nowe odsłony systemów operacyjnych dla komputerów Mac, Apple TV 4. generacji i 4K oraz smartwatchy Apple Watch zostaną udostępnione w postaci publicznie dostępnych aktualizacji dopiero jesienią tego roku (pewnie w okolicy połowy września). Zanim to jednak nastąpi, to najpierw przez kilka tygodni prowadzone będą oficjalne beta testy. Te rozpoczynają się dziś, ale nie dla wszystkich.

macOS 10.14 beta 1, tvOS 12 beta 1 i watchOS 5 beta 1 tylko dla deweloperów

Apple udostępniło dziś systemy macOS 10.14 beta 1, tvOS 12 beta 1, iOS 12 beta 1 i watchOS 5 beta 1 deweloperom aplikacji. To ci w pierwszej kolejności będą mogli przetestować możliwości nowych systemów operacyjnych do Apple’a. Tak jest co roku. Oczywiście, z czasem publiczni beta testerzy również otrzymają dostęp do oprogramowania.

iOS 11 beta 1 jak zainstalować Apple iPhone iPad macOS 10.14 Mojave beta tvOS 12 beta watchOS 5 beta

macOS 10.14 beta, iOS 12 oraz tvOS 12 beta z czasem będą dostępne w ramach publicznych testów, czyli w Apple Beta Software Program. Wtedy oprogramowanie zostanie udostępnione wszystkim zainteresowanym, a nie tylko deweloperom aplikacji. Kiedy to nastąpi? Zapewne jeszcze w tym miesiącu. Prawdopodobnie niedługo po tym, jak deweloperzy otrzymają drugie bety systemów. Te po dniu lub dwóch powinny stać się pierwszymi publicznymi betami. Spodziewajmy się dostępności za około 2-3 tygodnie.

Deweloperzy aplikacji mogą już pobierać i instalować iOS 12 beta 1, macOS 10.14 beta 1, tvOS 12 beta 1 i watchOS 5 beta 1. Stosowne pliki i instrukcje dostępne są w centrum deweloperskim Apple’a, w sekcji pobierania.

Zobacz także: W iPhonie X jest nowy dzwonek Reflection. Zobacz, jak go dodać we własnym telefonie

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij