Udostępnij
Tweetnij

Apple odda Ci pieniądze, jeśli zapłaciłeś pełną cenę za wymianę baterii w iPhone 6 lub nowszym

Apple pod koniec minionego roku ogłosiło oficjalnie, że obniży na 2018 rok cenę wymiany baterii w smartfonach iPhone 6 i nowszych. W minionym roku wielu użytkowników było jednak zmuszonych wymienić akumulator w pełnej cenie. Okazuje się, że firma ma zamiar oddać im część wpłaconych za wymianę pieniędzy.

Apple zaproponowało użytkownikom, że obniży cenę wymiany baterii w starszych urządzeniach, takich jak iPhone 6 czy iPhone 6s. Wszystko przez to, że iOS 11 doprowadzał sprzęty do zbyt szybkiego wyczerpywania się baterii. Niektórzy jednak postanowili wymienić akumulator w sprzęcie jeszcze przed oficjalnymi zapowiedziami. Teraz gigant z Cupertino przyznaje, że odda im część pieniędzy.

Firma potwierdziła w oficjalnym komunikacie, że ma zamiar oddać 240 zł wszystkim tym, którzy od 1 stycznia do 28 grudnia minionego roku zdecydowali się na wymianę baterii w swoim telefonie w autoryzowanym serwisie i zapłacili za nią ponad 360 zł.

Firma Apple oferuje środki w kwocie 240 PLN klientom, którzy w okresie od 1 stycznia 2017 r. do 28 grudnia 2017 r. zapłacili za wymianę baterii poza okresem gwarancyjnym w telefonie iPhone 6 lub nowszych urządzeniach. Spełniające kryteria wymiany baterii zostały wykonane w autoryzowanych punktach serwisowych Apple.

Środki w kwocie 240 PLN zostaną przekazane jako elektroniczny transfer środków lub uznanie na karcie kredytowej, za pomocą której zapłacono za usługę wymiany baterii – można przeczytać w komunikacie.

Apple sam skontaktuje się z klientami, którzy wymienili baterie w smartfonach iPhone 6 i nowszych

Firma z Cupertino potwierdziła, że sama skontaktuje się z klientami odpowiadającymi wspomnianym wymogom do 27 lipca tego roku. Pierwsi klienci już mogli otrzymać stosowne wiadomości. Jeśli nie otrzymasz maila do 1 sierpnia, a spełniasz wymogi, sam skontaktuj się z firmą. Masz na to czas do końca roku. Oferta nie obowiązuje napraw gwarancyjnych.

Zobacz również: W iPhonie X jest nowy dzwonek Reflection. Jak go dodać na własnym telefonie?

Źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij