Udostępnij
Tweetnij

iOS 11.4 beta 6 do pobrania. Apple jednak nie sfinalizowało tej aktualizacji iPhone’ów

iOS 11.4 beta 6 to najnowsza, poglądowa wersja aktualizacji dla iPhone’ów, którą Apple udostępniło wczoraj wieczorem. To o tyle ciekawe, że rozmiar poprzedniej aktualizacji był na tyle duży, że sądziliśmy, iż prace nad iOS 11.4 zapewne ukończono. Tak się jednak nie stało, ale szósta beta to pomniejsza aktualizacja. Zapewne z poprawkami.

iOS 11.4 beta 6 Apple udostępniło wczoraj wieczorem. To oznacza, że prace nad tą aktualizacją dla iPhone’ów i iPadów jednak nie zostały sfinalizowane, co sugerował poprzedni build. Jego rozmiar wskazywał na to, że mamy do czynienia z wersją GM (Golden Master), czyli już finalną wersją oprogramowania.

iOS 11.4 beta 6 to pomniejsza aktualizacja, która waży zaledwie kilkadziesiąt megabajtów. Nowy build oznaczono ciągiem znaków 15F5079a. Warto jednak dodać, że Apple nie udostępniło wczoraj nowych bet systemów macOS 10.13.5, watchOS 4.3.1 oraz tvOS 11.4. Możliwe, że zrobi to dziś albo wcale. W rzeczywistości iOS 11.4 beta 6 może zawierać tylko jakieś specyficzne, ostatnie poprawki, które wprowadzono przed premierą dla wszystkich.

Na razie nie wiadomo jeszcze, kiedy Apple udostępni iOS 11.4 dla wszystkich użytkowników iPhone’ów i iPadów. Firma nie udziela takich informacji. Spodziewamy się, że nastąpi to w niedługim czasie. Nie można jednak wykluczyć, że debiut odbędzie się dopiero po konferencji otwierającej WWDC 2018. Wydarzenie zaplanowano na 4 czerwca.

iOS 11.4 to przede wszystkim AirPlay 2

iOS 11.4 to większa aktualizacja, która wprowadzi trochę nowości. Najważniejszą z nich jest AirPlay 2. To technologia, którą Apple zapowiedziało na WWDC 2017. Niestety, prace nad nią przeciągały się w czasie i dlatego premiery spodziewamy się dopiero wraz ze zbliżającą się aktualizacją dla iPhone’ów oraz iPadów.

Apple iOS 11.4 beta 1 co nowego AirPlay 2 tvOS 11.4

iOS 11.4 wprowadzi także długo wyczekiwane wiadomości w iCloud, które też przesuwano w czasie. Pojawi się również wsparcie dla frameworka ClassKit, który zaprezentowano w trakcie marcowej konferencji Apple’a. Nie pozostaje nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość i czekać. Wraz z tym systemem zostaną udostępnione także aktualizacje w postaci systemów macOS 10.13.5, watchOS 4.3.1 oraz tvOS 11.4.

Zobacz także: W iPhonie X jest nowy dzwonek Reflection. Zobacz, jak go dodać na własnym telefonie

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij