Udostępnij
Tweetnij

iPhone X, iPhone 8 i 8 Plus w edycji PRODUCT RED w planach Apple

Apple może planować wprowadzenie do oferty smartfonów iPhone X oraz iPhone 8 i 8 Plus w edycji Product Red. Firma z Cupertino znana jest z tego, że wspiera organizacje walczące z AIDS. Jeśli wierzyć plotkom, to czerwone wersje obudowy ostatnich smartfonów z iOS są naprawdę blisko i mogą zostać ogłoszone w tym miesiącu.

iPhone X debiutował w listopadzie tylko w dwóch kolorach obudowy. To odcienie srebrny i gwiezdna szarość. Od jakiegoś czasu po sieci krążą plotki, jakoby w przygotowaniu był dodatkowy kolor w palecie kolorystycznej jubileuszowego telefonu z iOS. Część osób twierdzi, że to wariant miedzianozłoty lub podobny. Inne zdanie w tej kwestii ma Onleaks, czyli Steve Hemmerstoffer. To znany leakster, który ostatnio ujawnił nam na renderach wygląd LG G7.

Onleaks twierdzi, że Apple przygotowuje się do wprowadzenia do oferty iPhone’ów 8, 8 Plus i X w czerwonej obudowie. To specjalna edycja Product Red, z której część zysków ze sprzedaży trafia do organizacji walczących z AIDS. Steve Hemmerstoffer takie informacje przekazał w marcu i wczoraj ponownie o tym przypomniał.

Apple, jak twierdzi Hemmerstoffer, może wprowadzić do oferty smartfony iPhone 8, 8 Plus i X w edycji Product Red nawet jeszcze w tym miesiącu. Niestety, nie wiadomo tak naprawdę, ile jest w tym prawdy. Informacje pochodzą z niezweryfikowanego źródła. Dlatego nie ma co traktować ich na ten moment, jako pewnych i trzeba to mieć na uwadze.

Apple wprowadzając iPhone’y w edykcji Product Red będzie chciało zwiększyć ich sprzedaż

Apple zazwyczaj nie wprowadza do oferty nowych wariantów kolorystycznych obudowy iPhone’ów przed premierą nowych modeli. W zeszłym roku wprowadzono jednak w marcu na rynek modele 7 i 7 Plus w wersji Product Red. W ten sposób Tim Cook i spółka byli w stanie zwiększyć sprzedaż telefonów. Dlatego sugeruje się, że w tym roku będzie podobnie, a cel będzie taki sam.

iPhone X zapewne już teraz nie sprzedaje się tak dobrze, jak w poprzednich dwóch kwartałach. Sporo osób w rzeczywistości wypatruje już nowych modeli telefonów, które Apple zaprezentuje we wrześniu. Oprócz dwóch smartfonów z ekranami OLED ma pojawić się także iPhone 9 z 6,1-calowym panelem LCD.

Zobacz także: AirPods – sztuczki i triki, które warto znać

Na poniższym filmie zobaczysz możliwości aplikacji Pliki z iOS 11:

źródło: Twitter

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij