Udostępnij
Tweetnij

HomePod debiutuje na rynku. Apple udostępnia instrukcję użytkownika

Apple HomePod jest ju z dostępny na kilku rynkach – w Australii, Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. Gigant z Cupertino postanowił więc udostępnić szczegółową instrukcję użytkownika. Znajdziemy tam informacje o funkcjach urządzenia, a także dokładne komendy dla Siri, które pomogą nam w użytkowaniu sprzętu.

Apple HomePod jest ju z dostępny na kilku rynkach – w Australii, Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. Gigant z Cupertino postanowił więc udostępnić szczegółową instrukcję użytkownika. Znajdziemy tam informacje o funkcjach urządzenia, a także dokładne komendy dla Siri, które pomogą nam w użytkowaniu sprzętu.

Apple HomePod Samsung Vega głośnik Bixby

Apple, jak już pewnie wiecie, udostępniło już HomePod w Australii. Firma wraz z najnowszym głośnikiem udostępniła oficjalną instrukcję użytkownika dla urządzenia. Zawiera ona przegląd wszystkich funkcji, jakimi charakteryzuje się ten sprzęt.

Przewodnik zawiera szczegółowy instrukcję postępowania po wyjęciu HomePoda z pudełka i przygotowaniu go do użycia. W środku pojawiają się informacje na temat kontrolek HomePod, ustawień i korzystania z AirPlay. Istnieją również oddzielne sekcje dla Apple Music, Podcasts czy wiadomości. Znajdziemy tam opisy funkcji dla Siri i przede wszystkim polecenia, jakich możemy używać by takie funkcje uruchomić.

HomePod to także kontrola naszego inteligentnego domu, tak więc i taka sekcja znalazła się w przewodniku. Prowadzi ona użytkowników przez użycie poleceń Siri do sterowania urządzeniami HomeKit i zawiera szczegółowe informacje na temat używania HomePod jako domowego centrum kontroli. Poza tym pojawią się też komendy dobrze znane tym użytkownikom, którzy już korzystają z Siri w swoich urządzeniach z iOS.

HomePod zbiera dobre pierwsze oceny wśród dziennikarzy. Sprzęt jest już dostępny w Australii, a także Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. Urządzenie ma się pojawić również tej wiosny w Niemczech i Francji. Aktualnie nie ma żadnych informacji odnośnie dostępności sprzętu w Polsce. Cóż, pozostaje nam tylko poczytać strony ze wskazówkami. Link znajdziecie w źródle.

HomePod – najważniejsze cechy

  • wysokiej klasy głośnik niskotonowy z wbudowanym wzmacniaczem
  • 7 głośników wysokotonowych (każdy ze wzmacniaczem)
  • sześć mikrofonów
  • Wi-Fi 802.11ac z MIMO
  • Bluetooth 5.0
  • wsparcie dla AirPlay 2
  • Siri
  • wymiary: 172 x 142 mm
  • waga: 2,5 kg
  • wspierane języki: angielski (Australia, Stany Zjednoczone i Wielka Brytania)

Zobacz także: AirPods – poznaj najciekawsze triki i sztuczki

Obejrzyj również: iOS 11 – 11 najciekawszych nowości w systemie Apple:

Źródło: Apple

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij