Udostępnij
Tweetnij

iOS 11.2 beta 4 do pobrania. Wraz z nowymi betami tvOS 11.2 i watchOS 4.2

iOS 11.2 beta 4 to najnowsza, poglądowa aktualizacja oprogramowania, którą Apple udostępniło deweloperom aplikacji. System wydano w ręce testerów wraz czwartymi betami watchOS 4.2 i tvOS 11.2. macOS 10.13.2 beta 4 udostępniono dzień wcześniej. Firma z Cupertino wkrótce zacznie finalizować prace nad tymi uaktualnieniami.

iOS 11.2 beta 4 to najnowsza, poglądowa aktualizacja oprogramowania, którą Apple udostępniło deweloperom aplikacji. System wydano w ręce testerów wraz czwartymi betami watchOS 4.2 i tvOS 11.2. macOS 10.13.2 beta 4 udostępniono dzień wcześniej. Firma z Cupertino wkrótce zacznie finalizować prace nad tymi uaktualnieniami.

iOS 11.2 beta 4

iOS 11.2 beta 4 udostępniono wczoraj. Apple przy okazji wydało deweloperom aplikacji czwarte bety watchOS 4.2 i tvOS 4.2. Tym razem to pomniejsze aktualizacje, które niewiele ważą. To oznacza, że gigant z Cupertino rozpoczyna optymalizować oprogramowanie. Po to, aby za maksymalnie kilka tygodni udostępnić te systemy dla wszystkich użytkowników. Spodziewamy się, że nastąpi to w grudniu tego roku.

iOS 11.2 wprowadza trochę nowości. Na szczególną uwagę zasługuje udostępnienie dla wszystkich Apple Pay Cash. To usługa, którą zapowiedziano w trakcie czerwcowej konferencji WWDC 2017. W ten sposób można przesyłać pieniądze pomiędzy użytkownikami z użyciem iMessage. Niestety, jest to możliwe jedynie na terenie Stanów Zjednoczonych.

iOS 11.2 umożliwi również szybsze ładowanie baterii w tegorocznych iPhone’ach z użyciem bezprzewodowych ładowarek. Będzie to można robić z użyciem mocy 7,5W, ale względem ładowania mocą 5W większych różnic raczej nie doświadczycie. Apple na razie nie wykorzystuje w pełni możliwości standardu Qi 1.2, który zakłada możliwość ładowania drogą bezprzewodową nawet mocą 15W.

iOS 11.2 wprowadza też inne nowości

W pierwszej becie iOS 11.2 Apple wprowadziło także inne pomniejsze udoskonalenia. Zmodyfikowano część emoji, zmieniono ikonkę aparatu w iMessage, a na widżecie muzyki pojawiają się osobne karty z urządzeniami, które są zgodne z AirPlay 2. Szerzej na ten temat możecie przeczytać tutaj.

iOS 11.2 wyświetli również nowe komunikaty na widżecie połączeń w centrum sterowania. Teraz użytkownicy będą jasno informowani, że dotykając kontrolki Wi-Fi czy Bluetooth, nie wyłączają tych modułów. Jedynie zrywają wszystkie aktualne połączenia z innymi urządzeniami.

Nie pozostaje nic innego, jak cierpliwie czekać na premierę tej aktualizacji dla wszystkich użytkowników. Kto wie, a może już przyszłe bety, które pewnie zostaną udostępnione za około tydzień, będą już kandydatami do wersji finalnej? O tym przekonamy się w momencie, gdy zostaną wydane i zobaczymy, jaki będzie ich rozmiar.

Zobacz także: W iPhonie X jest nowy dzwonek Reflection. Zobacz, jak go dodać we własnym telefonie

Na poniższym filmie obejrzysz możliwości aplikacji Pliki:

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij