YouTube na iOS 11.1.1 przyczyną szybko wyczerpującej się baterii

Katarzyna Dąbkowska, 2017-11-13 14:49
1

YouTube na iOS 11.1.1 jest, jak potwierdza wielu użytkowników, przyczyną szybko wyczerpujących się baterii w smartfonach Apple. Dodatkowo potwierdzono, że podczas korzystania z aplikacji wspomniane telefony grzeją się znacznie bardziej niż w przypadku poprzednich wersji. Google już pracuje nad rozwiązaniem problemu.

youtube iphone

YouTube potwierdził, że działa w celu usunięcia błędu w aplikacji mobilnej, który powoduje znaczne wyczerpywanie baterii na urządzeniach Apple. Sytuacja jest o tyle istotna, że działa to również wtedy, gdy aplikacja działa w tle. Jak twierdzą przedstawiciele Google, trwają prace nad szybkim załataniem błędów.

YouTube niedługo z łatką

YouTube to serwis, który przyciąga wielu użytkowników. Wyczerpywanie baterii z aplikacją działającą w tle z pewnością spowoduje, że część użytkowników będzie chciała zrezygnować z korzystania z tej aplikacji na swoich smartfonach. Jak donoszą posiadacze iPhone’ów, problem ten dotyczy głównie urządzeń z systemem iOS 11.1.1. Google twierdzi, że trwają prace nad naprawieniem błędów, jednak nie mówi, kiedy konkretnie wyda aktualizację.

iPhone’y, jak donosi wielu użytkowników, mają jeszcze jeden problem związany ze wspomnianą aplikacją. Okazuje się, że podczas jej używania smartfony bardzo się nagrzewają. W poprzednich wersjach aplikacji, jak potwierdzono, nie było takiego problemu. Warto także wspomnieć, że po aktualizacji do iOS 11 wielu użytkowników narzekało na spory spadek czasu pracy na baterii w telefonach Apple. Gigant szybko zabrał się do pracy, by załatać błędy. Przypomnijmy, że YouTube na Androida doczekał się niedawno opcji planowania wideo na żywo.

Zobacz także: W iPhonie X jest nowy dzwonek Reflection. Zobacz, jak go dodać we własnym telefonie

Na poniższym filmie obejrzysz możliwości aplikacji Pliki z iOS 11:

Źródło: MacRumors

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy
The following two tabs change content below.

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.
Apple iOS · iPhone · · · · · · · ·
  • MaxKey

    Nieprawda, yt zaczął zagrzewać telefon i drenować baterię już po update do ios 11. Korzystanie z tej appki to dramat. Mam etui z gumy, telefon tak sie nagrzewa że nawet przez te etui aż parzy..