Udostępnij
Tweetnij

iPhone X w przedsprzedaży również u T-Mobile, Play i Orange

iPhone X to smartfon, na którego Apple kazało czekać trochę dłużej niż zazwyczaj. Dziś uruchomiono jego przedsprzedaż poprzez sklep internetowy producenta, ale zapewne wiecie, że po chwili czas realizacji zamówień zaczął się wydłużać do grudnia. Możecie jeszcze spróbować szczęścia u naszych operatorów, czyli T-Mobile, Play czy Orange.

iPhone X to smartfon, na którego Apple kazało czekać trochę dłużej niż zazwyczaj. Dziś uruchomiono jego przedsprzedaż poprzez sklep internetowy producenta, ale zapewne wiecie, że po chwili czas realizacji zamówień zaczął się wydłużać do grudnia. Możecie jeszcze spróbować szczęścia u naszych operatorów, czyli T-Mobile, Play czy Orange.

Apple iPhone X box

iPhone X w oficjalnym sklepie internetowym Apple’a wyprzedał się dosłownie w sekundy. Obecnie czas realizacji zamówienia tą drogą wynosi 5-6 tygodni. To oznacza, że telefonu można będzie się spodziewać dopiero w grudniu. Kto jednak wie, a może więcej szczęścia będziecie mieć u naszych operatorów sieci komórkowych? Możliwe, bo T-Mobile, Orange i Play też prowadzą własne przedsprzedaże.

iPhone X w T-Mobile

T-Mobile pozwala na zamówienie użytkownikom indywidualnym iPhone’a X w cenie od 2789 złotych za model z 64 GB miejsca na dane. W tym przypadku musicie zdecydować się na umowę na dwa lata, gdzie miesięczny abonament wyniesie was 180 złotych. Wariant z 256 GB pamięci na dane kosztuje w tym przypadku 3469 złotych na start.

iPhone X w T-Mobile dostępny jest także w taryfach dla firm. Tutaj telefon zakupicie na starcie już nawet za 8,99 złotych, ale to oznacza podpisanie umowy na trzy lata w cenie 199,99 złotych/miesiąc. Oczywiście, jest też wiele innych opcji. Ze szczegółami zapoznacie się na stronie operatora.

iPhone X w Play

iPhone X jest też dostępny w ofercie operatora Play. W przypadku ofert dla klientów indywidualnych urządzenie odbierzecie już za 1079 złotych, a potem będziecie musieli płacić 250 złotych co miesiąc lub 240 złotych po przeniesieniu numeru. Operator przygotował też oferty dla przedłużających umowę. Z cennikiem zapoznacie się tutaj.

iPhone X w Orange

Pomarańczowi również wystartowali dziś z przedsprzedażą smartfona iPhone X. Telefon zakupicie już za 199 złotych, a potem co miesiąc będziecie musieli płacić abonament w wysokości 249,99 złotych. Ze szczegółami zapoznacie się na stronie Orange.

Czy telefony będą dostępne 3 listopada?

Nasi operatorzy sieci komórkowych zapewniają, że wysyłki będą realizować również od 3 listopada. To oznacza, że będą dysponować pewnymi ilościami smartfonów w dniu oficjalnego debiutu. Z pewnością jednak nie będziecie ich zbyt wiele i tutaj też będzie decydować kolejność złożenia zamówienia. Zapewne więc warto się pospieszyć.

Jubileuszowy telefon z iOS sprawiał pewne problemy produkcyjne, bo część elementów dostarczano w mniejszych ilościach. To sprawiło, że fabryki w Chinach nie były w stanie wyprodukować tyle smartfonów, jak chciało pierwotnie Apple. Podobno na 3 listopada dostawy wyniosą zaledwie 2-3 mln sztuk.

Na poniższym filmie obejrzysz 11 najciekawszych nowości z iOS 11:

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij