iPhone X w kieszeni Tima Cooka. Jaki kolor wybrał CEO Apple?

Katarzyna Dąbkowska, 2017-10-12 14:30
5

Premiera smartfona iPhone X jeszcze przed nami. Tim Cook może już jednak korzysta z nowego telefonu. Jeśli zastanawialiście się, jaki kolor preferuje CEO Apple, to już nie musicie nad tym myśleć. Podczas jednego z wywiadów telefon przez przypadek lekko wysunął się z kieszeni Cooka pokazując, z jakiej wersji kolorystycznej korzysta prezes.

Tim Cook iPhone 8

Tim Cook, jako prezes Apple, korzysta z urządzeń swojej firmy. Oczywiście, takie sprzęty trafiają do niego znacznie wcześniej. Tak jest również w przypadku telefonu iPhone X. Jeśli zastanawialiście się, jaki kolor smartfona wybrał, to nowe zdjęcie opublikowane na Reddicie pokazuje, że Cook woli kolor srebrny.

apple iphone x tim cook

Nie przegap: Apple udostępnia iOS 11.0.3

Zdjęcie pochodzi z jednego z wywiadów. Tim Cook raczej nie spodziewał się tego, że cokolwiek ujawni. Po prostu usiadł przed rozmówcą na fotelu, a smartfon sam wysunął się mu z kieszeni, pokazując między innymi aparat fotograficzny i wspomniany kolor.

iPhone X jednym z najtrudniejszych projektów Apple

Tim Cook wiele ujawnia samym korzystaniem ze swoich smartfonów i innych urządzeń marki Apple. Jeszcze w 2015 roku mogliśmy go zobaczyć ze smartwatchem z czerwoną koroną. Wtedy jeszcze nie wiadomo było dokładnie, że będzie to wydana w tym roku trzecia generacja zegarków od giganta z Cupertino. Niedługo później podczas jednego z wywiadów w jego kieszeni można było zobaczyć kształt telefonu. Okazało się, że to wspomniany X. Warto wspomnieć, że premiera iPhone’a X zbliża się wielkimi krokami, a na ścianach już pojawiają się wielkie reklamy telefonu. Apple przyznało również, że był to jeden z najtrudniejszych projektów, nad jakimi pracował gigant.

Obejrzyj również film: Pliki z iOS 11 – przegląd możliwości

Źródło: Reddit

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy
The following two tabs change content below.

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.
Apple iOS · iPhone · Smartfony · · · · · · · · ·
 • Nazir

  Mój sgs8+ też jest silver :)

  • Krzysztof Piotr Rau

   Tylko SGS8+ ?? Hah Nazir. Teraz Note 8 jest w modzie. Biegasz zwyczajnie z starym sprzętem :D

   • Nazir

    Note8 to zupełnie inna seria więc nie za bardzo ma odniesienie do sgs8+ i iPhone8 to taka sama kategoria

    • Krzysztof Piotr Rau

     Ale to i tak Note 8 jest nowym flagowcem a S-ka :P

     • Nazir

      Note8 to nie jest flagowiec za sgs8+ a tylko dodatkowa inna seria dla zupełnie innego klienta
      Reasumując to Samsung ma 2 flagowce sgs i note tak jak Huawei ma Mate i P ew. dodatkowa linia Honor gdzie w tych trzech jest niezły pasztet