iOS 11.0.3 do pobrania. Apple rozwiązuje problemy z iPhone’ami 6s i 7

Dritone, 2017-10-12 08:30
4

iOS 11.0.3 to kolejna aktualizacja, którą Apple udostępniło dla wszystkich użytkowników. Tym razem skupiono się na rozwiązaniu dosyć specyficznych problemów w smartfonach iPhone 7 i 6s. W przypadku pierwszych z wymienionych uaktualnienie naprawia problemy z dźwiękami i haptyką. W drugich rozwiązano problemy z reakcją ekranu na dotyk.

iOS 11.0.3

iOS 11.0.3 udostępniono wczoraj wieczorem. Aktualizacja została wydana dość niespodziewanie, bo od udostępnienia uaktualnienia z numerem 11.0.2 upłynęło tylko kilka dni. Tym razem Apple rozwiązuje dosyć specyficzne problemy. Oficjalny changelog prezentuje się następująco.

iOS 11.0.3 – co nowego

System iOS 11.0.3 zawiera poprawki błędów dotyczące iPhone’a i iPada. To uaktualnienie:

  • usuwa problem z działaniem odpowiedzi dźwiękowych i haptycznych na niektórych iPhone’ach 7 i 7 Plus,
  • rozwiązuje problem z brakiem reakcji na dotyk ekranów niektórych iPhone’ów 6s, które były serwisowane z użyciem części innych niż oryginalne części Apple.

Uwaga: Nieoryginalne ekrany mogą pogarszać jakość obrazu i mogą nie działać prawidłowo. Naprawy ekranu w punktach certyfikowanych przez Apple są wykonywane przez specjalistów z użyciem oryginalnych części Apple. Zobacz support.apple.com/pl-pl, aby uzyskać więcej informacji.

Informacje na temat zawartości uaktualnień oprogramowania Apple związanej z zabezpieczeniami można znaleźć pod adresem: https://support.apple.com/pl-pl/HT201222.

Apple zapewne przemyciło także jakieś inne poprawki błędów, o których już nie wspomina w wykazie zmian. Możliwe, że poprawiono czas pracy na baterii i wprowadzono pomniejsze udoskonalenia. Beta testerzy obecnie testują iOS 11.1 beta 2, w którym wprowadzono m.in. nowe emoji. To uaktualnienie dla wszystkich użytkowników zostanie jednak wydane dopiero za kilka tygodni.

Na poniższym filmie obejrzysz możliwości aplikacji Pliki:

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy
The following two tabs change content below.

Dritone

Redaktor prowadzący
Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.
Apple iOS · · · · · · · · ·