iPhone 7 Jet Black w tańszej wersji. Apple dodaje opcję 32 GB

Katarzyna Dąbkowska, 2017-09-13 14:26
0

Apple zaktualizowało swoja ofertę o iPhone’y 8/8 Plus oraz X. To nie jedyne zmiany, jakie wprowadzono w oficjalnym sklepie giganta. Teraz z półek sklepowych zniknęła wersja 256 GB dla wersji iPhone 7 oraz 7 Plus. Pojawił się za to tańszy odpowiednik wersji w kolorze Jet Black o pojemności 32 GB. Będziemy go mogli zakupić za 2729 zł.

Apple iPhone 7 Plus iSight Jet Black

Apple wczoraj zapowiedziało swoje nowe iPhone’y. Zmiany dotyczą jednak nie tylko nowych wersji popularnego telefonu, ale również starszych modeli. Chodzi tutaj przede wszystkim o aktualnie najnowszy z dostępnych na rynku telefonów giganta z Cupertino – wersji 7 oraz 7 Plus.

Jeśli wczoraj przeglądaliście stronę wspomnianej firmy w celu sprawdzenia polskiej ceny nowych sprzętów, pewnie umknęła waszej uwadze jedna drobna, ale bardzo ważna rzecz. Z półek sklepowych przy iPhonie 7 oraz 7 Plus zniknęła wersja 256 GB. Nie ma jej już dostępnej w ofercie. Jest za to tańszy model w kolorze Jet Black, który możecie zakupić za jedyne 2729 zł. Modele mające 128 GB pojemności teraz dostępne są w cenie od 3229 zł.

iPhone 7 z edycji (PRODUCT)RED również znika z oferty

Warto również wspomnieć, że Apple usunęło z oferty nie tylko wersje 256 GB, ale również te, które należały do serii (PRODUCT)RED. Innymi słowy, nie kupimy już czerwonych „siódemek”. Wersje z pojemnością 256 GB będą dostępne jedynie w iPhonie X oraz modelach 8 i 8 Plus.

Na poniższym filmie obejrzysz aplikację Pliki z iOS 11:

Źródło: Apple

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy
The following two tabs change content below.

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.
Apple iOS · iPhone · Smartfony · · · · · · · · · ·