Udostępnij
Tweetnij

iPhone 8 dostanie dock i wiemy, jak może wyglądać (wideo)

iPhone 8 nie otrzyma przycisku Początek i w jego miejscu ma pojawić się specjalny dock, który ma przypominać ten z iOS 11 dla iPadów. Na razie dokładnie nie wiadomo jeszcze, jak to zostanie rozwiązane, ale możliwe, że w sposób, który zaprezentował jeden z deweloperów aplikacji, Guilherme Rambo. Ten opublikował na Twitterze kilka filmików.

iPhone 8 nie otrzyma przycisku Początek i w jego miejscu ma pojawić się specjalny dock, który ma przypominać ten z iOS 11 dla iPadów. Na razie dokładnie nie wiadomo jeszcze, jak to zostanie rozwiązane, ale możliwe, że w sposób, który zaprezentował jeden z deweloperów aplikacji, Guilherme Rambo. Ten opublikował na Twitterze kilka filmików.

Apple iPhone 8 iOS 11

iPhone 8 dostanie dock dla aplikacji, o czym szerzej wspominaliśmy wam wczoraj. Informacje na ten temat opublikował Mark Gurman z Bloomberga, a on już niejednokrotnie udowadniał, że jest dobrze rozeznany w planach Apple’a. Smartfon nie dostanie też przycisku Początek i część jego funkcji przejmą nowe gesty. Tymczasem Guilherme Rambo, jeden z deweloperów aplikacji, który zasłynął z „przekopywania się” przez kod iOS 11 beta, gdzie doszukał się wielu ciekawych wzmianek, próbuje nam zaprezentować nowe rozwiązanie.

iPhone 8 prawdopodobnie otrzyma dock zbliżony do tego, który obejrzycie na poniższych filmikach opublikowanych przez Rambo. Widać, że dock będzie mógł być chowany i wysuwany. Całość wygląda ciekawie i zobaczcie to koniecznie na poniższych filmach.

Część z was zapewne zastanawia się nad tym, jak będzie można aktywować Siri, prawda? Obecnie można to zrobić z użyciem polecenia „Hey, Siri” lub wciskając na dłużej przycisk Początek. Rambo doszukał się w kodzie iOS 11 wzmianek, które sugerują, że asystentkę Apple’a będzie można aktywować włącznikiem. Również po dłuższym przytrzymaniu tego przycisku. To obecnie jednak powoduje wyświetlenie opcji wyłączenia telefonu. W tym celu przycisk trzeba jednak przytrzymać trochę dłużej. Możliwe więc, że krótsze naciśnięcie i przytrzymanie, będzie uruchamiać Siri. O tym jednak przekonamy się z czasem.

iPhone 8 z premierą za niecałe dwa tygodnie

Jeśli wierzyć plotkom, to iPhone 8 zostanie pokazany dokładnie 12 września. Rzekomo wtedy Apple planuje specjalną konferencję, której miejsce nie jest jeszcze znane. Będzie to wydarzenie w San Francisco lub w sercu Apple Park, czyli w Steve Jobs Theater. Możliwe, że dowiemy się tego już jutro, bo firma z Cupertino może ogłosić wrześniową konferencję już w piątek.

iPhone 8 zostanie pokazany z innymi produktami. Spodziewamy się także modeli 7s i 7s Plus, jak i produktów z innych kategorii. Pierwszym jest nowe Apple TV 5. generacji, które ma wspierać obraz 4K UHD i standardy HDR10 i Dolby Vision. Drugim będzie zupełnie nowy smartwatch z systemem watchOS, czyli Apple Watch series 3 z modemem LTE.

Na poniższym filmie obejrzysz możliwości aplikacji Pliki z iOS 11:

źródło: Twitter, fot. otwierające: Martin Hajek

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dritone

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij