Udostępnij
Tweetnij

iPhone 8 z premierą 12 września. Apple zaprasza na konferencję

iPhone 8 był do tej pory obiektem mnóstwa przecieków i obecnie już tylko czekaliśmy na potwierdzenie daty wrześniowej konferencji Apple’a. Dziś nastał ten moment i gigant z Cupertino rozesłał mediom zaproszenia na wydarzenie, które odbędzie się dokładnie 12 września. Tego dnia zobaczymy także inne urządzenia firmy, w tym smartfony 7s i 7s Plus.

iPhone 8 był do tej pory obiektem mnóstwa przecieków i obecnie już tylko czekaliśmy na potwierdzenie daty wrześniowej konferencji Apple’a. Dziś nastał ten moment i gigant z Cupertino rozesłał mediom zaproszenia na wydarzenie, które odbędzie się dokładnie 12 września. Tego dnia zobaczymy także inne urządzenia firmy, w tym smartfony 7s i 7s Plus.

Apple iPhone 8

iPhone 8 zostanie oficjalnie zaprezentowany dokładnie 12 września. To data, którą Apple ujawniło światu dosłownie przed chwilą. Tegoroczne wydarzenie odbędzie się dokładnie w Steve Jobs Theater, które znajduje się w sercu Apple Park (a jednak!), czyli nowej siedziby firmy z Cupertino, nad którą prace trwały od lat. Wcześniej wrześniowej konferencji organizowano w San Francisco.

Apple nie ujawnia, oczywiście, żadnych informacji na temat produktów, które zamierza zaprezentować. Grafika dołączona do zaproszenia też nam niewiele ujawnia. Wydarzenie upłynie nam pod hasłem: Let’s meet at our place. Wiemy jednak, że gwoździem programu tegorocznej konferencji będzie jubileuszowy iPhone 8. Tak naprawdę smartfon pewne inaczej się nazywa, ale nie liczmy na to, że jego prawdziwą nazwę poznamy przed x września. Apple jest dosyć dobre w dochowywaniu tajemnic i jak dobrze pamiętamy, właściwą nazwę głośnika z Siri, czyli HomePod, poznaliśmy dopiero w trakcie jego oficjalnej zapowiedzi.

Nie tylko iPhone 8, bo Apple pokaże znacznie więcej

iPhone 8 będzie najważniejszym produktem, który zobaczymy 12 września. Co nie oznacza, że jedynym. W wrześniowej konferencji zobaczymy także iPhone’y 7s i 7s Plus, które będą odświeżonymi wersjami zeszłorocznych siódemek. Wiemy, że wszystkie nowe telefony z iOS mają wspierać ładowanie baterii drogą bezprzewodową, a dedykowana ładowarka ma mieć moc na poziomie 7,5 W (5V/1,5A), a więc nie wykorzysta pełni możliwości, które oferuje standard Qi w wersji 1.2.

Firma z Cupertino pokaże także nowe Apple TV 5. generacji, które w końcu ma wspierać obraz w jakości 4K UHD, jak i technologie Dolby Vision oraz HDR. Kolejną nowością będzie także smartwatch Apple Watch series 3, który zaoferuje m.in. wbudowany modem LTE, który zapewni lepszą autonomiczność od smartfonów z iOS.

Tim Cook i spółka zapewne poświęcą także chwilę czasu na omówienie zawartości nowych systemów operacyjnych, czyli iOS 11, watchOS 4, tvOS 11 oraz macOS High Sierra. Te zostaną udostępnione dla wszystkich użytkowników w przyszłym miesiącu, bo obecnie trwają beta testy. Kiedy dokładnie? Prawdopodobnie x września, ale potwierdzenie tej daty musimy jeszcze otrzymać i to nastąpi w trakcie pokazu nowych iPhone’ów.

Na poniższym filmie obejrzysz materiał o aplikacji Pliki z iOS 11:

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij