Udostępnij
Tweetnij

iPhone 8 niemal na pewno 12 września, ale gdzie Apple go pokaże?

iPhone 8 zostanie zaprezentowany już za niespełna dwa tygodnie, co sugeruje coraz więcej źródeł. Nie wiemy jednak, gdzie firma z Cupertino zamierza dokładnie pokazać nowe telefony. Możliwe, że konferencja rzeczywiście odbędzie się w Steve Jobs Theater w Apple Park, ale jeśli nie, to spodziewajmy się wydarzenia w San Francisco.

iPhone 8 zostanie zaprezentowany już za niespełna dwa tygodnie, co sugeruje coraz więcej źródeł. Nie wiemy jednak, gdzie firma z Cupertino zamierza dokładnie pokazać nowe telefony. Możliwe, że konferencja rzeczywiście odbędzie się w Steve Jobs Theater w Apple Park, ale jeśli nie, to spodziewajmy się wydarzenia w San Francisco.

Apple iPhone 8 iOS 11.1

iPhone 8 ma mieć premierę 12 września. Takie informacje potwierdziło już kilka niezależnych źródeł, w tym The Wall Street Journal. Plotki te potwierdza również redakcja serwisu Techcrunch, która uzyskała informacje o tej dacie od własnych źródeł. To oznacza, że Apple wkrótce ogłosi datę wrześniowej konferencji i dowiemy się, gdzie ona dokładnie się odbędzie, bo to na razie nie jest jasne.

Apple prawdopodobnie chce zaprezentować światu nowy, jubileuszowy telefon w specjalnym miejscu. To Steve Jobs Theater, czyli nowe audytorium, które znajduje się w sercu Apple Park, czyli nowej siedziby firmy z Cupertino. Nie ma jednak pewności, że prace wykończeniowe zostały już tam ukończone. Jak dobrze wiemy, budowa Apple Park przeciągała się w czasie.

iPhone 8 może zostać pokazany także w innym miejscu. To Bill Graham Civic Auditorium w San Francisco, gdzie odbywały się wcześniejsze premiery nowych telefonów z iOS. Tym bardziej, że w rozpisce wydarzeń planowanych w tym miejscu data 12 września jest ciągle wolna. Możliwe, że gigant z Cupertino wcześniej ją wstępnie zarezerwował. Tak na wszelki wypadek, gdyby premiera w Steve Jobs Theater nie była jednak możliwa.

Apple zazwyczaj wysyła zaproszenia na własne konferencje na około 7-10 dni przed datą planowanego wydarzenia. To oznacza, że już wkrótce powinniśmy poznać miejsce premiery nowych telefonów. Możliwe, że firma poinformuje o wrześniowej konferencji już w piątek. Jeśli nie, to zapewne najpóźniej w poniedziałek.

iPhone 8 to nie jedyny produkt, bo Apple pokaże znacznie więcej

iPhone 8 będzie najważniejszym produktem, który zobaczymy za niespełna dwa tygodnie, ale nie jedynym. Jak dobrze wiemy, spodziewamy się także debiutu następców „siódemek”, czyli iPhone’ów 7s i 7s Plus. Poza tym pojawi się nowe Apple TV z obsługą obrazu 4K UHD i standardów Dolby Vision oraz HDR. Całość dopełnią nowe smartwatche z watchOS, które dostaną modemy LTE. Przy okazji poznamy datę publicznej premiery systemów iOS 11, macOS High Sierra, tvOS 11 oraz watchOS 4, a te najpewniej zostaną udostępnione już 20 września.

Zobacz także: Najlepsze nowe aplikacje i gry na iOS (sierpień 2017)

Na poniższym filmie obejrzysz możliwości aplikacji Pliki z iOS 11:

źródło: Techcrunch, fot. otwierające: Martin Hajek

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij