Udostępnij
Tweetnij

iPhone 8: możliwe, że poznaliśmy datę premiery

iPhone 8 zostanie zaprezentowany w przyszłym miesiącu. Pytanie tylko: kiedy? Apple milczy w tym temacie i każe nam czekać na informacje związane z datą debiutu jubileuszowego telefonu z iOS, jak i modeli 7s oraz 7s Plus. Tymczasem jeden z francuskich serwisów utrzymuje, że wie, kiedy gigant z Cupertino zamierza pochwalić się światu nowymi smartfonami.

iPhone 8 zostanie zaprezentowany w przyszłym miesiącu. Pytanie tylko: kiedy? Apple milczy w tym temacie i każe nam czekać na informacje związane z datą debiutu jubileuszowego telefonu z iOS, jak i modeli 7s oraz 7s Plus. Tymczasem jeden z francuskich serwisów utrzymuje, że wie, kiedy gigant z Cupertino zamierza pochwalić się światu nowymi smartfonami.

Tim Cook iPhone 8

Apple prezentuje nowe iPhone’y od kilku lat we wrześniu. Dokładnie od momentu debiutu „piątki” z 2012 roku. Jest więc niemal pewnym, że konferencja poświęcona tegorocznym telefonom również odbędzie się w przyszłym miesiącu. Firma z Cupertino jeszcze nie rozesłała zaproszeń na wydarzenie, na którym pokaże jubileuszowy telefon „iPhone 8„. To informacja, która zostanie ogłoszona z czasem. Francuski Mac4Ever twierdzi jednak, że zna datę.

iPhone 8 ma zostać zaprezentowany światu dokładnie 12 września. Tego dnia przypada wtorek, a więc data jest jak najbardziej prawdopodobna. Informacje uzyskane przez serwis źródłowy bazują na detalach, które otrzymano od tamtejszych operatorów sieci komórkowych. Ci zazwyczaj wcześniej wiedzą o takich planach Apple’a i jeśli informacja nie została zmyślona, a za to, niestety, ręki nie damy sobie uciąć, to gigant z Cupertino powinien potwierdzić datę konferencji na początku września. Najpewniej zaproszenia roześle w piątek, czyli 1 września.

Wcześniejsze plotki sugerowały, że iPhone 8 może zostać zaprezentowany w okolicy 6 września, a więc niemal dokładnie w rok po premierze „siódemek”. Były to jednak tylko przypuszczenia, a nie nic pewnego. Dlatego i tak w zasadzie nie pozostaje nam nic innego, jak tylko czekać na oficjalne stanowisko w tej sprawie od Apple’a. Już niedługo powinniśmy poznać tę właściwą datę premiery.

iPhone 8 obiektem coraz częstszych przecieków

iPhone 8 w ciągu ostatniego miesiąca był obiektem naprawdę wielu przecieków. Sporo informacji ujawnił nam firmware głośnika HomePod, który Apple (nie)chcący opublikowało. Ten został prześwietlony przez deweloperów, którzy znaleźli tam mnóstwo ciekawych zapisków. Potem rozpoczęła się masowa produkcja nowych smartfonów i to również spowodowało lawinę nowych wycieków. W sieci zaczęły pojawiać się zdjęcia obudów czy komponentów dla nowego telefonu.

iPhone 8 nie będzie jedynym smartfonem, który zostanie pokazany w trakcie wrześniowej konferencji Apple’a. Spodziewamy się także modeli 7s i 7s Plus, które będą następcami „siódemek”. Największy zachwyt wywołuje jednak ten specjalny model, który powstał z okazji dziesięciolecia istnienia smartfonów z iOS. Pomimo tego, że jego cena z pewnością ostudzi ten entuzjazm.

Na poniższym filmie zobaczysz materiał poświęcony aplikacji Pliki z iOS 11:

źródło: Mac4Ever

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij