Udostępnij
Tweetnij

iPhone 8 w nowym przecieku. Tym razem to grafika z dokumentacji z opakowania

iPhone 8 jest obiektem coraz większych przecieków, co wynika ze zbliżającej się premiery tego telefonu. Nowy wyciek pochodzi z chińskiego Weibo i tym razem jest to grafika, która ma rzekomo przedstawiać wycinek instrukcji użytkownika, gdzie pokazano, jak włożyć kartę SIM. Nie ma jednak pewności, że grafika jest prawdziwa.

iPhone 8 jest obiektem coraz większych przecieków, co wynika ze zbliżającej się premiery tego telefonu. Nowy wyciek pochodzi z chińskiego Weibo i tym razem jest to grafika, która ma rzekomo przedstawiać wycinek instrukcji użytkownika, gdzie pokazano, jak włożyć kartę SIM. Nie ma jednak pewności, że grafika jest prawdziwa.

iPhone 8

iPhone 8 zostanie pewnie zaprezentowany za około 5-6 tygodni, a tymczasem w sieci pojawiły się nowe informacje na temat tego telefonu, choć cały czas niepotwierdzone. Na łamach chińskiego serwisu Weibo, który wręcz huczy od plotek, opublikowano zdjęcie, które widzicie poniżej. Prezentuje ono grafikę z dokumentacji dołączonej do jubileuszowego iPhone’a.

Nie przegap >> iPhone 8 z bezramkowym ekranem i Face ID potwierdzony w firmware Apple HomePod

Poniższa grafika prezentuje, gdzie należy włożyć kartę SIM. Na zdjęciu widać też rysunek ze smartfonem iPhone 8. Jego ogólny zarys z pewnością pokrywa się z dotychczasowymi przeciekami. Widać wielki ekran z charakterystycznym wycięciem u góry, gdzie wydzielono miejsce na czujniki, głośniczek do rozmów czy kamerkę. Jeśli wyciek jest autentyczny, to widzimy, że kamera FaceTime znajdzie się po prawej stronie, a nie po lewej, jak w modelach 7 i 7 Plus. Można też dostrzec dłuższy włącznik, który pojawiał się na wcześniejszych zdjęciach i renderach.

iPhone 8

Benjamin Geskin, który co prawda nie jest żadnym leakerem, stworzył na podstawie tego zdjęcia własną grafikę. Widzicie ją poniżej.

iPhone 8 rzeczywiście ma wyglądać, jak na powyższych grafikach, ale nie zmienia to faktu, że ta z Weibo wcale nie musi być prawdziwa. Mogła zostać spreparowana, ale w rzeczywistości z prawdziwą dokumentacją, którą Apple dołączy do opakowań z telefonami, może nie mieć nic wspólnego. Trzeba to mieć na uwadze.

iPhone 8 z premierą w pierwszej połowie września

iPhone 8 zostanie pokazany prawdopodobnie w pierwszej połowie września. Pewne przypuszczenia sugerują, że konferencja Apple’a może odbyć się dokładnie 6 września. Na potwierdzenie tych informacji poczekamy jednak do ostatniego tygodnia sierpnia, bo gigant z Cupertino wysyła mediom zaproszenia na własne konferencje mniej więcej na około 10 dni przed samym wydarzeniem.

Zobacz także >> Najlepsze nowe aplikacje i gry na Apple iOS [lipiec 2017]

iPhone 8 może jednak nie być dostępny w sprzedaży od września. Informacje opublikowane w tym tygodniu przez japoński blog Macotakara (to źródło, które jako pierwsze informowało m.in. o braku minijacka czy dwóch nowych czarnych kolorach obudowy iPhone’ów 7) sugerują, że dostępność telefonu zaplanowano na pierwszą połowę pierwszego kwartału 2018 roku fiskalnego. To daje nam okres od początku października do połowy listopada. Możliwe więc, że na zakup wymarzonego telefonu rzeczywiście trzeba będzie trochę poczekać.

Na poniższym filmie obejrzysz 11 najciekawszych nowości z iOS 11:

źródło: Twitter, grafika otwierająca: Benjamin Geskin

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij