Udostępnij
Tweetnij

iOS 11 beta 3 do pobrania. Z nowymi betami macOS High Sierra i tvOS 11

Apple udostępniło dziś deweloperom aplikacji nowe wersje oprogramowania. iOS 11 beta 3 wraz z nowymi betami systemów macOS High Sierra, tvOS 11 oraz watchOS 4. Na razie oprogramowanie dostępne jest dla twórców aplikacji, ale już niedługo zostanie udostępnione również w ramach Apple Beta Software Program.

Apple udostępniło dziś deweloperom aplikacji nowe wersje oprogramowania. iOS 11 beta 3 wraz z nowymi betami systemów macOS High Sierra, tvOS 11 oraz wkrótce watchOS 4. Na razie oprogramowanie dostępne jest dla twórców aplikacji, ale już niedługo zostanie udostępnione również w ramach Apple Beta Software Program.

iOS 11 beta, macOS High Sierra i tvOS 11 dostępne w ramach Apple Beta Software Program

iOS 11 beta 3 to najnowsza wersja nowego systemu Apple’a dla iPhone’ów i iPadów, którego zapowiedź odbyła się w trakcie czerwcowej konferencji WWDC 2017. Trzecie beta została udostępniona dziś deweloperom aplikacji. To oznacza, że mogą je pobrać osoby, na których urządzeniach zainstalowany jest specjalny, deweloperski profil (lub w postaci obrazów IPSW). System na dniach zostanie też udostępniony także w ramach publicznych testów, czyli dla osób, które zapisały się w Apple Beta Software Program. Powinno to nastąpić najpóźniej w ciągu dwóch dni.

Zobacz także: iOS 11 beta 3 – co nowego?

Apple iOS 11 beta 3

iOS 11 beta 3 najpewniej zawiera jeszcze jakieś zmiany i nowości. W drugiej becie iOS 11 trochę ich się pojawiło i w nowej wersji mogą pojawić się jeszcze jakieś większe modyfikacje, które będą widoczne gołym okiem. Z czasem zacznie ich brakować, bo Apple skupi się już na optymalizacji oprogramowania. Po to, aby to było pozbawione jak największej liczby błędów przed premierą dla wszystkich użytkowników, a to nastąpi we wrześniu tego roku. Niedługo po premierze nowych iPhone’ów.

Apple udostępniło także trzecie bety macOS High Sierra i tvOS 11

Wraz z iOS 11 beta 3 udostępnione także nowe wersje systemów macOS High Sierra, tvOS 11 oraz niedługo watchOS 4. Tym razem również mogą pobrać je deweloperzy aplikacji, ale pierwsze dwa z nich zostaną wydane wkrótce także dla publicznych testerów. W tym przypadku również powinno to nastąpić w ciągu maksymalnie dwóch dni. Trzecie bety deweloperskie będą drugimi betami publicznymi.

Nie pozostaje nic innego, jak już tylko czekać do września. Nowe systemy firmy z Cupertino wprowadzą naprawdę mnóstwo nowości. Deweloperzy aplikacji już przygotowują się do premiery i z pewnością jednymi z najciekawszych projektów będą te, które będą wykorzystywać framework ARKit. Ten daje wielkie możliwości z zakresu rozszerzonej rzeczywistości. Obserwatorzy rynku twierdzą, że Apple będzie w stanie bardzo szybko spopularyzować AR, co nie udało się jeszcze żadnej innej firmie. Analitycy uważają, że firma z Cupertino będzie gigantem tego rynku w ciągu około dwóch lat. Biorąc pod uwagę możliwości, jakie niesie ARKit, to można w to uwierzyć.

Zobacz także: 10 najciekawszych nowych aplikacji i gier na iOS (czerwiec 2017)

Na poniższym filmie obejrzysz 11 najciekawszych nowości z iOS 11 beta

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij