Udostępnij
Tweetnij

iPhone 8 na kolejnych zdjęciach atrapy

iPhone 8 zostanie zaprezentowany dopiero we wrześniu, a tymczasem w sieci pojawiają się kolejne zdjęcia, które prezentują makietę tego telefonu. To oznacza, że nie mamy tutaj do czynienia z prawdziwym, jubileuszowym telefonem Apple’a, a jego repliką. Co nie zmienia faktu, że finalny iPhone 8 może rzeczywiście być bardzo podobny.

iPhone 8 zostanie zaprezentowany dopiero we wrześniu, a tymczasem w sieci pojawiają się kolejne zdjęcia, które prezentują makietę tego telefonu. To oznacza, że nie mamy tutaj do czynienia z prawdziwym, jubileuszowym telefonem Apple’a, a jego repliką. Co nie zmienia faktu, że finalny iPhone 8 może rzeczywiście być bardzo podobny.

Siri iOS 11 Apple iPhone 8

iPhone 8 jest obiektem coraz częstszych przecieków, co w zasadzie nie powinno dziwić. Im bliżej będziemy premiery nowego telefonu Apple’a, tym będzie się ich pojawiało więcej. Steve Hemmerstoffer, czyli Onleaks, opublikował na Twitterze dwa zdjęcia, które widzicie poniżej. Nie, to nie jest prawdziwy iPhone 8, a jedynie jego makieta.

iPhone 8 iPhone 8

Atrapa powstała na podstawie dotychczasowych przecieków i nie wiadomo skąd pochodzi. Hemmerstoffer znalazł te zdjęcia pewnie na jednym z azjatyckich serwisów, gdzie takich fotek jest całe mnóstwo. Choć nie mamy tutaj do czynienia z prawdziwym telefonem Apple’a, tak coraz więcej informacji sugeruje, że rzeczywiście powinniśmy spodziewać się designu podobnego do tego, który widać na tych fotografiach.

iPhone 8, a dokładniej jego makieta, na zdjęciach ma przeprojektowaną kamerę iSight z dwoma obiektywami. Plotki sugerują, że wybrano pionowy układ obiektywów z racji funkcji AR, które planuje umieścić w iPhonie 8 firma Apple. Przedsmak mogliśmy już zobaczyć na WWDC 2017, gdy zaprezentowano ARKit z systemu iOS 11. Z przodu spodziewamy się wielkiego ekranu, który pokryje niemal cały przedni panel. Na górze znajdzie się charakterystyczne wycięcie i tam zostaną umieszczone czujniki, głośniczek do rozmów czy kamerka.

iPhone 8 dopiero we wrześniu, ale w sklepach ma pojawić się później

Choć iPhone 8 zostanie dopiero pokazany we wrześniu, tak plotki sugerują, że rzeczywiście ma mniej więcej wyglądać, jak na dotychczasowych przeciekach. Do tego stopnia, że producent obudów, firma Olixar, już prowadzi przedsprzedaż etui, które mają rzekomo pasować na nowy telefon Apple’a. Mimo wszystko, lepiej ich jeszcze nie zamawiać.

Ostatnie informacje sugerują, że iPhone 8 nie trafi do sprzedaży od razu z modelami 7s i 7s Plus, które także zostaną pokazane we wrześniu. W sklepach jubileuszowy model ma pojawić się później i prawdopodobnie nastąpi to w październiku. Dokładną datę poznamy jednak na wrześniowej konferencji. Przedsprzedaż najpewniej i tak ruszy wcześniej.

Nie przegap: iOS 11 beta 2 – co nowego?

Nie pozostaje nic innego, jak cierpliwie czekać do premiery. Od tej dzieli nas już tylko kilkanaście tygodni, które zapewne szybko zlecą. Tym bardziej, że mamy okres wakacyjny.

Zobacz także >> więcej informacji o iPhonie 8

Na poniższym filmie obejrzysz 11 najciekawszych nowości z systemu iOS 11:

źródło: Twitter

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij