Udostępnij
Tweetnij

iPhone 8 na kolejnych zdjęciach, które prezentują atrapę smartfona Apple’a

iPhone 8 to nadchodzący, jubileuszowy smartfon Apple’a, którego premiera odbędzie się we wrześniu. Tymczasem serwis BGR utrzymuje, że ma zdjęcia atrapy telefonu, które opracowano na podstawie dokładnych rysunków technicznych pochodzących z fabryk, gdzie iPhone 8 będzie produkowany. Urządzenie na fotkach pokrywa się z dotychczasowymi przeciekami.

iPhone 8 to nadchodzący, jubileuszowy smartfon Apple’a, którego premiera odbędzie się we wrześniu. Tymczasem serwis BGR utrzymuje, że ma zdjęcia atrapy telefonu, które opracowano na podstawie dokładnych rysunków technicznych pochodzących z fabryk, gdzie iPhone 8 będzie produkowany. Urządzenie na fotkach pokrywa się z dotychczasowymi przeciekami.

Apple iPhone 8 atrapa

Serwis BGR uzyskał dostęp do zdjęć, które prezentują atrapę iPhone’a 8. Powstała ona rzekomo na podstawie dokładnych schematów technicznych pochodzących z fabryk, gdzie ma odbywać się produkcja nowych smartfonów Apple’a. Serwis źródłowy twierdzi, że to finalny design telefonu. Jeśli tak w rzeczywistości jest, to na zdjęciach możemy obejrzeć atrapę przedstawiającą już telefon, który nie ulegnie wizualnie większym zmianom.

iPhone 8 na poniższych zdjęciach to w rzeczywistości makieta. To oznacza, że nie jest to prawdziwy telefon, a jedynie jego atrapa. I zdaje się, że nie do końca dobrze wykonana, co widać na fotkach, gdy przyjrzy się im z bliska (na przykład krzywo umieszczony przełącznik nad przyciskami głośności). Co nie zmienia faktu, że iPhone 8 rzeczywiście może być bardzo podobny do tego, co widzimy poniżej. Przeprojektowany aparat fotograficzny iSight czy brak przycisku Początek oraz większy włącznik, pokrywają się z dotychczasowymi renderami, które niedawno zaprezentował Steve Hemmerstoffer, a potem serwis Engadget.

This slideshow requires JavaScript.

Warto dodać, że jakiś czas temu w sieci pojawiły się zdjęcia form odlewniczych jubileuszowego iPhone’a. Te również ujawniały zmiany, które widać na nowych zdjęciach. Nadal jednak nie ma 100% pewności, że właśnie taki projekt Apple’a wybrało na finalny model telefonu, który zostanie pokazany we wrześniu.

iPhone 8 to jubileuszowy telefon Apple’a

iPhone 8 będzie specjalną wersją smartfona z iOS, jubileuszową z okazji dziesięciolecia istnienia telefonów z nadgryzionym jabłkiem. Dlatego oczekiwania wobec tego modelu są naprawdę duże. To nie dotyczy jedynie zmian we wzornictwie, gdzie spodziewamy się powrotu do obudowy wykonanej ze szkła i stali. Firma z Cupertino planuje także wiele nowych funkcji, w tym z zakresu AR i VR (rozszerzonej i wirtualnej rzeczywistości), które mogą być najważniejszymi nowościami oprogramowania.

iPhone 8 zostanie pokazany we wrześniu. Najpewniej jednak zadebiutuje pod inną nazwą. Na razie jednak nie wiadomo jeszcze, jaką dokładnie. O tym przekonamy się z czasem. Pewne plotki sugerują, że dostępność telefonu może być początkowo bardzo ograniczona i trzeba to mieć na uwadze. W dostawach mogą występować pewne braki i dlatego czas oczekiwania na realizacje zamówień może się wydłużać.

Na poniższym filmie obejrzysz ostatnie nowości, które pojawiły się w aplikacji YouTube na iOS i Androida:

źródło: BGR

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij