Udostępnij
Tweetnij

iPhone 8 z tylną obudową ze szkła wzmocnionego termicznie?

iPhone 8 to wciąż wielka zagadka. Apple ma zaprezentować telefon jeszcze w tym roku, ale już teraz do sieci trafia wiele ciekawostek na jego temat. Teraz pojawiły się informacje, że iPhone 8 ma mieć tylna obudowę zrobioną ze szkła termicznego. Wszystko po to, by ułatwić wdrożenie funkcji ładowania indukcyjnego.

iPhone 8 to wciąż wielka zagadka. Apple ma zaprezentować telefon jeszcze w tym roku, ale już teraz do sieci trafia wiele ciekawostek na jego temat. Teraz pojawiły się informacje, że iPhone 8 ma mieć tylna obudowę zrobioną ze szkła wzmocnionego termicznie. Wszystko po to, by ułatwić wdrożenie funkcji ładowania indukcyjnego.

iPhone 8 zostanie zaprezentowany najprawdopodobniej w okolicach września, jednak już wyciekają kolejne rewelacje. Przykładem może być tutaj chociażby opcja indukcyjnego ładowania. Plotka o tym, że telefon ma mieć taką funkcję krąży nie od dziś. Teraz jednak pojawiły się kolejne informacje, które mówią o tym, że Apple ma zamiar wykorzystać w swoich najnowszych smartfonach szkło wzmacniane termicznie. Powodem ma być właśnie indukcyjne ładowanie, bo, jak wiadomo, nie lubi się ono z metalowymi częściami.

Apple iPhone 8 iPhone 7s iPhone Edition

iPhone 8 będzie hitem?

Jak mów najnowsza plotka, telefon ma mieć szklane plecki. Koreańskie media donoszą, że Apple współpracuje z chińską firmą Biel Crystal, która podobno dostarcza już gigantowi próbki przewodzącego szkła. Przedni i tylny panel maja być później połączone poprzez metalową ramkę.

iPhone 8 panel

Do oficjalnej premiery najnowszych telefonów z logiem Apple jeszcze daleko, ale w sieci pojawiają się już dziesiątki plotek. Ostatnio dowiedzieliśmy się, że iPhone 8 ma być wielkim hitem, a jego produkcja ma ruszyć wcześniej niż się tego spodziewamy. Możliwe także, że smartfon otrzyma wiele funkcji AR oraz zaawansowaną kamerę 3D z przodu telefonu.

Źródło: etnews

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij