iOS 10.2.1 beta 1 udostępniony deweloperom

Dritone, 2016-12-15 08:29
0

iOS 10.2.1 beta 1 to najnowsza wersja platformy, którą Apple udostępniło deweloperom aplikacji. Oprogramowanie udostępniono w zaledwie dwa dni po wydaniu iOS 10.2, a więc większej aktualizacji, która wniosła emoji z Unicode 9.0 czy wiele więcej. Najnowsza beta powinna zostać jeszcze dziś wydana w ramach publicznych beta testów.

iOS 10.2.1 beta 1

Apple udostępniło finalne wydanie iOS 10.2 w poniedziałek. Aktualizacja ta wniosła naprawdę sporo udoskonaleń i nowości, o których szerzej przeczytacie tutaj. Tymczasem deweloperzy aplikacji wczoraj wieczorem otrzymali dostęp do iOS 10.2.1 beta 1, a więc kolejnej aktualizacji. Dziś pewnie zostanie ona wydana w ramach publicznych beta testów.

Zobacz także >> Skróty 3D Touch z iOS 10, których możesz nie znać

iOS 10.2.1 jest już pomniejszym uaktualnieniem, a więc nie ma co spodziewać się lawiny nowości. Prawdopodobnie wraz z tą aktualizacją Apple będzie chciało rozwiązać problemy z bateriami w iPhone’ach 6s, na które od dawna skarżą się użytkownicy tych smartfonów. Pojawią się też pewnie inne pomniejsze udoskonalenia.

Testerzy najpewniej czekają na wersję beta iOS 10.3, ale tej nie spodziewajmy się w tym roku. Apple rozpocznie testy kolejnej większej aktualizacji pewnie zimą. Po to, aby wydać ją dla wszystkich w okolicy marca. To uaktualnienie ma podobno wnieść nowe funkcje dla iPadów, ale na więcej informacji musimy jeszcze poczekać.

Obejrzy także film: iOS 10.2 – co nowego w nowej aktualizacji?

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy
The following two tabs change content below.

Dritone

Redaktor prowadzący
Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.
Apple iOS · · · · · · · · · ·