Udostępnij
Tweetnij

iOS 10.2: zobacz wszystkie nowe emoji na filmie

iOS 10.2 wprowadziło sporo nowości takich jak nowa aplikacja TV, zmiany w aplikacjach Wiadomości, Zdjęcia, Mail czy Muzyka. Wraz z aktualizacją do użytkowników dotarły też nowe emoji. Serwis Emojipedia postanowił zebrać je wszystkie razem i przedstawić na ciekawym wideo. Na liście nowości jest między innymi kobieta w ciąży, facepalm czy niezbyt lubiany piosenkarz.

iOS 10.2 udostępnione wczoraj wprowadziło sporo nowości takich jak nowa aplikacja TV, zmiany w aplikacjach Wiadomości, Zdjęcia, Mail czy Muzyka. Wraz z aktualizacją do użytkowników dotarły też nowe emoji. Serwis Emojipedia postanowił zebrać je wszystkie razem i przedstawić na ciekawym wideo. Na liście nowości jest między innymi kobieta w ciąży, facepalm czy niezbyt lubiany piosenkarz.

iOS 10.2, po długich testach beta, w końcu trafił do użytkowników urządzeń mobilnych od Apple. Na długiej liście nowości znalazły się także nowe emoji z Unicode 9.0. Obrazki są teraz ładniejsze i bardziej dopracowane, a ponad 100 nowych przedstawia osoby, żywność, zwierzęta, sporty i zawody. W serwisie Emojipedia pojawiło się wideo przedstawiające wszystkie emoji, jakie trafiły do iOS w ramach aktualizacji z numerem 10.2.

Zobacz także >> Skróty 3D Touch z iOS 10, których możesz nie znać

Wideo przedstawia wiele nowych emoji, takich jak chociażby kobieta w ciąży, facepalm, wzruszanie ramionami, obrazek postaci z długim nosem oznaczający kłamstwo, astronautę, mechanika, rolnika, a także niezbyt dobrze przyjętego przez użytkowników piosenkarza. Większość dostępnych obrazków przedstawiona jest w wersji męskiej i żeńskiej. Poniżej znajdziecie wspomniane wideo.

Nowe emoji to nie jedyna nowość, jaka pojawiła się w ramach aktualizacji iOS 10.2. Na liście jest również nowa aplikacja TV, a także zmiany w aplikacji Zdjęcia, Wiadomości, jak również odtwarzaczu muzyki, aplikacji do przeglądania wiadomości ze świata czy odbierania maili. Najciekawsze nowości obejrzycie poniżej.

Obejrzyj również film: iOS 10.2 – co nowego?

Źródło: Emojipedia

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij