iOS 10.2: zobacz wszystkie nowe emoji na filmie

Katarzyna Dąbkowska, 2016-12-13 15:04
0

iOS 10.2 udostępnione wczoraj wprowadziło sporo nowości takich jak nowa aplikacja TV, zmiany w aplikacjach Wiadomości, Zdjęcia, Mail czy Muzyka. Wraz z aktualizacją do użytkowników dotarły też nowe emoji. Serwis Emojipedia postanowił zebrać je wszystkie razem i przedstawić na ciekawym wideo. Na liście nowości jest między innymi kobieta w ciąży, facepalm czy niezbyt lubiany piosenkarz.

iOS 10.2, po długich testach beta, w końcu trafił do użytkowników urządzeń mobilnych od Apple. Na długiej liście nowości znalazły się także nowe emoji z Unicode 9.0. Obrazki są teraz ładniejsze i bardziej dopracowane, a ponad 100 nowych przedstawia osoby, żywność, zwierzęta, sporty i zawody. W serwisie Emojipedia pojawiło się wideo przedstawiające wszystkie emoji, jakie trafiły do iOS w ramach aktualizacji z numerem 10.2.

Zobacz także >> Skróty 3D Touch z iOS 10, których możesz nie znać

Wideo przedstawia wiele nowych emoji, takich jak chociażby kobieta w ciąży, facepalm, wzruszanie ramionami, obrazek postaci z długim nosem oznaczający kłamstwo, astronautę, mechanika, rolnika, a także niezbyt dobrze przyjętego przez użytkowników piosenkarza. Większość dostępnych obrazków przedstawiona jest w wersji męskiej i żeńskiej. Poniżej znajdziecie wspomniane wideo.

Nowe emoji to nie jedyna nowość, jaka pojawiła się w ramach aktualizacji iOS 10.2. Na liście jest również nowa aplikacja TV, a także zmiany w aplikacji Zdjęcia, Wiadomości, jak również odtwarzaczu muzyki, aplikacji do przeglądania wiadomości ze świata czy odbierania maili. Najciekawsze nowości obejrzycie poniżej.

Obejrzyj również film: iOS 10.2 – co nowego?

Źródło: Emojipedia

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy
The following two tabs change content below.

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.
Apple iOS · · · · · · · · · · ·