Udostępnij
Tweetnij

iPhone 7s jednak powstanie? Jest to możliwe

Analityk Ming-Chi Kuo przewiduje, że w przyszłym roku na rynku pojawią się dwa smartfony Apple. Jeden, iPhone 7s, będzie dostępny w wersji z 4,7 oraz 5,5-calowym ekranem, natomiast iPhone 8 będzie miał ekran o przekątnej 5,1 lub 5,2 cala. Oba smartfony mają pojawić się w przyszłym roku.

Analityk Ming-Chi Kuo przewiduje, że w przyszłym roku na rynku pojawią się dwa smartfony Apple. Jeden, iPhone 7s, będzie dostępny w wersji z 4,7 oraz 5,5-calowym ekranem, natomiast iPhone 8 będzie miał ekran o przekątnej 5,1 lub 5,2 cala. Oba smartfony mają pojawić się w przyszłym roku.

Analityk Ming-Chi Kuo przewiduje, że w przyszłym roku na rynku pojawią się dwa nowe modele smartfonów Apple. Na pierwszym miejscu znajduje się iPhone 7s oraz jego większa wersja – Plus, na drugim miejscu – iPhone 8.

Zobacz także >> Skróty 3D Touch z iOS 10, których możesz nie znać

Kuo wierzy, że iPhone 7s będzie miał 4,7-calowy ekran LCD, a jego większa wersja, Plus – 5-5-calowy ekran, czyli taki sam, jak w wersjach dostępnych teraz na rynku. Poza tym charakteryzował go będzie procesor A11. Z wyliczeń Kuo wynika, że modele iPhone 7s będą stanowiły 30 do 35% wszystkich sprzedanych iPhone’ów w przyszłym roku.

Apple iPhone 7

Na drugim miejscu ma być, oczywiście, iPhone 8. Według przewidywań Kuo będzie to telefon oferujący wyświetlacz OLED, więc będzie znacznie różnił się od poprzednich modeli smartfonów. Kuo twierdzi, że iPhone 8 będzie kompletnie przemodelowany, a jego przekątna ekranu będzie wahała się od 5,1 do 5,2 cali. Co więcej, jak twierdzi, Apple może zdecydować się na obniżenie cen 7s Plus, ponieważ uważa, że tak duży telefon będzie źle wypadał na tle mniejszych „ósemek”.

Produkcją iPhone 7s zajmie się Pegatron?

Kuo mówi, że nowy model, iPhone 8, sprzeda się w liczbie 90 do 110 milionów egzemplarzy ze względu na swój całkowicie nowy wygląd. Ma być on związany z dziesięcioleciem istnienia iPhone’a na rynku. Uważa także, że produkcją „ósemek” zajmie się głównie Foxconn, a modeli 7s – Pegatron. Uspokaja także, że sytuacja z dostępnością wyświetlaczy OLED nie jest aż tak zła, więc nie wpłynie na produkcję nowych smartfonów Apple’a. Jak twierdzi, modele iPhone 7s Plus i iPhone 8 otrzymają podwójny aparat główny, natomiast zwykłe 7s nie będzie go mieć.

Obejrzy także film: iOS 10.2 – co nowego?

Źródło: AppleInsider

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij