Udostępnij
Tweetnij

iPhone 7 Plus zapalił się po upadku

Jeden z użytkowników w Chinach donosi, że jego iPhone 7 Plus zapalił się po tym, jak upadł mu na ziemię. Smartfon został całkowicie zniszczony.

Jeden z użytkowników w Chinach donosi, że jego iPhone 7 Plus zapalił się po tym, jak upadł mu na ziemię. Smartfon został całkowicie zniszczony.

Informacje o wybuchających smartfonach pojawiają się ostatnio dość często. Nie omija to praktycznie żadnej marki. Samsung przez problemy z płonącymi bateriami musiał wycofać Galaxy Note 7 z rynku, ale kłopoty nie omijają także innych producentów, takich jak chociażby Apple. Ostatnie wieści doszły do nas z Chin, gdzie pojawił się kolejny przypadek płonącego iPhone’a.

iPhone 7 plus

Jeden z użytkowników w prowincji Junnan w Chinach zakupił miesiąc temu telefon iPhone 7 Plus. Pech chciał, że smartfon upadł mu na ziemię. Normalnie powinien się uszkodzić, jednak w tym przypadku było nieco ekstremalnie. Telefon upadł, następnie kilka razy zawibrował, zaczął emitować dym i stanął w płomieniach. Efekt był taki, że ekran popękał, wygiął się i oddzielił od reszty smartfona, która spłonęła. Tego urządzenia z całą pewnością nie da się już naprawić.

iphone 7 plus

Nie wiadomo, jakie kroki podjął użytkownik iPhone’a dalej i czy zgłosił się już do sklepu. Apple również nie wydało żadnego oficjalnego oświadczenia w tej sprawie. Warto jednak wspomnieć, że nie jest to pierwszy taki przypadek, choć tutaj winą za nagły wybuch telefonu można winić uszkodzenie związane z jego upadkiem na ziemię.

Na poniższym filmie obejrzysz materiał o aparatach w telefonach iPhone 7 i iPhone 7 Plus:

Źródło: Gizmochina

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij