Udostępnij
Tweetnij

iPhone 7 wkrótce w kolorze Jet White?

Jeśli wierzyć plotkom, to smartfony iPhone 7 i iPhone 7 Plus wkrótce mogą być dostępne w nowym kolorze. I będzie nim Jet White.

Jeśli wierzyć plotkom, to smartfony iPhone 7 i iPhone 7 Plus wkrótce mogą być dostępne w nowym kolorze. I będzie nim Jet White. Jeśli tak rzeczywiście się stanie, to będzie to już szósty wariant kolorystyczny w palecie smartfonów z systemem iOS.

Apple iPhone 7 Jet White

Wraz z premierą iPhone’ów 7 Apple wprowadziło do oferty dwa nowe warianty kolorystyczne obudowy, które zastąpiły wersję w gwiezdnej szarości. Mowa oczywiście o kolorach czarnego matu i Jet Black. Japoński blog Macotakara raportuje, że wkrótce baza kolorystyczna iPhone’ów zostanie rozszerzona o nowy, szósty kolor i ma nim być Jet White, czyli fortepianowa biel.

Jet White będzie szóstym kolorem w palecie smartfonów iPhone 7

Informacje bazują na plotkach zasłyszanych wśród łańcucha dostaw i samo źródło informacji stwierdza, że może być nieprawdziwe. Apple dodaje nowe warianty kolorystyczne własnych smartfonów wraz z premierami nowych generacji telefonów. Inaczej robi Samsung, który po kilku(nastu) tygodniach od premiery wprowadza często do oferty nowe wersje kolorystyczne flagowców z serii Galaxy. Dla przykładu, Galaxy S7 edge i S7 doczekały się potem obudowy w kolorze różowym, a teraz także Blue Coral. Plotki sugerują, że tak może być w przypadku nowego koloru dla smartfonów iPhone 7, a więc Apple nie poczeka do premiery nowych smartfonów i wprowadzi nowy kolor w międzyczasie.

iPhone 7 Jet White

Cóż, na więcej informacji musimy jeszcze poczekać. Kto wie, a może Apple rzeczywiście zdecyduje się na taki krok jeszcze przed premierą przyszłorocznych telefonów, aby podnieść sprzedaż obecnych modeli? Nie można tego wykluczyć. Tym bardziej, że firma wcześniej nie była w takiej sytuacji, jak obecnie, gdzie sprzedaż jej telefonów spada i to już od kilku miesięcy. Pozostaje jeszcze mieć nadzieję, ze Jet White nie będzie się tak rysować, jak wariant Jet Black. Choć pewnie proces wykonania będzie podobny i to przełoży się na małą odporność na zarysowania. Jednym zdaniem: bez etui ponownie się nie obejdzie.

Warto dodać, że Macotakara już wcześniej publikował sprawdzone informacje na temat planów Apple’a. Ten blog jako pierwszy wspominał m.in. o braku złącza minijack w iPhone’ach 7 czy o nowych wariantach kolorystycznych obudowy. Jeśli model Jet White rzeczywiście pojawi się w ofercie, to pewnie w tych samych wersjach pojemnościowych, co jego „czarny brat”, a więc: 128 i 256 GB pamięci flash na dane. Wariant z 32 GB miejsca pewnie nie zostanie dodany. Nie wiadomo też nic na temat daty premiery nowego wariantu kolorystycznego. Nie wiadomo, czy jest to planowane na jeszcze ten rok.

Obejrzyj wideo – 10 najlepszych nowych aplikacji i gier na iOS – październik 2016:

źródło: macotakara

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij