Udostępnij
Tweetnij

Apple udostępnia iOS 10.1.1 z poprawkami błędów

Apple, dosłownie przed chwilą, udostępniło uaktualnienie do iOS 10.1.1. Aktualizacja jest mała i rozwiązuje problemy z aplikacją Zdrowie.

Apple, dosłownie przed chwilą, udostępniło uaktualnienie do iOS 10.1.1. Aktualizacja jest mała i rozwiązuje problemy z aplikacją Zdrowie.

iOS 10.1 beta 2

Apple udostępniło iOS 10.1 dla wszystkich użytkowników w zeszłym tygodniu. To uaktualnienie wniosło wiele poprawek błędów i innych udoskonaleń, w tym przede wszystkim tryb portretowy dla użytkowników smartfona iPhone 7 Plus. Dziś Apple wydało pomniejsze3 uaktualnienie – iOS 10.1.1.

iOS 10.1.1 rozwiązuje problemy z danymi w aplikacji Zdrowie

iOS 10.1.1 jest niewielką aktualizacją. Oprogramowanie waży zaledwie kilkadziesiąt megabajtów. W tej wersji skupiono się na poprawkach błędów, w tym tego, który objawiał się brakiem wyświetlania danych w aplikacji Zdrowie. Nową aktualizację można pobrać udając się do Ustawienia, Ogólne i Uaktualnienia. Poprawka dostępna jest dla użytkowników iPhone’ów 5 i nowszych, iPadów 4 i nowszych oraz iPodów touch 6. generacji.

Zobacz wideo: najlepsze nowe aplikacje miesiąca na iOS [październik 2016]

źródło: 9to5mac

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij