Udostępnij
Tweetnij

Apple Campus 2 – prace nad kampusem opóźnione

Gigant z Cupertino miał wprowadzić się do nowego Apple Campus 2 na początku przyszłego roku. Przeprowadzka stoi jednak pod znakiem zapytania, bo budowa nie zakończy się na czas.

Gigant z Cupertino miał wprowadzić się do nowego Apple Campus 2 na początku przyszłego roku. Przeprowadzka stoi jednak pod znakiem zapytania, bo budowa nie zakończy się na czas.

Apple Campus 2 powstaje już od dawna. Gigant z Cupertino raczej nie zdąży jednak przeprowadzić się do nowej siedziby na czas. Firma poinformowała właśnie, że przekłada otwarcie kampusu na przyszły rok. Pierwotnie plany mówiły o zakończeniu prac nad budową pod koniec tego roku.

Apple Campus 2 1

Jak twierdzi wspomniana firma, prace nad Apple Campus 2 zostaną zakończone w pełni dopiero w drugim kwartale 2017 roku. Nie wiadomo, czy wpłynie to na plany przeprowadzki ekipy do nowej siedziby. Główne budynki oraz parking w zasadzie zostały już prawie ukończone i wymagają tylko doszlifowania. Według doniesień Apple miało zamiar przeprowadzić się do nowego kampusu jeszcze w styczniu, jednak teraz data ta nie jest pewna i możliwe, że nastąpi to później.

Apple Campus 2 to nowa siedziba giganta z Cupertino. Mówi się, że budynki kampusu mają pomieścić łącznie ponad 13 tysięcy pracowników, jednak ostatnio pojawiły się nieoficjalne wieści o tym, iż ma być ich więcej. Znacznie więcej o Apple Campus 2 dowiecie się z naszego artykułu. Znajdziecie go na tej stronie.

Na poniższym filmie obejrzysz nowości z aplikacji Wiadomości z iOS 10:

Źródło: Apple Insider

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij