Udostępnij
Tweetnij

Apple ma pojawić się z własnym stanowiskiem na MWC 2017

Apple zamierza wziąć czynny udział w targach MWC 2017, które odbędą się na przełomie lutego i marca. Firma dawno nie brała udziału w tego typu imprezach.

Niespodzianka. Apple prawdopodobnie zamierza wziąć czynny udział w targach MWC 2017, które odbędą się na przełomie lutego i marca. Firma już dawno nie brała udziału w tego typu imprezach.

MWC 2017

Apple ostatni raz wystawiało się w trakcie targów Macworld 2009. Później już nie brała udziału w dużych targach elektroniki, które odbywają się w kilku miejscach na świecie każdego roku. Tymczasem firma z Cupertino została dostrzeżona na liście wystawców, którzy będą prezentować własne produkty w trakcie barcelońskich targów Mobile World Congress 2017, które odbędą się w Barcelonie w dniach 27 lutego – 2 marca.

Jest to z pewnością spore zaskoczenie, bo Apple zawsze organizuje własne konferencje i omija tego typu imprezy szerokim łukiem. Skąd więc zmiana i chęć pojawienia się w trakcie MWC 2017? Tego nie wiadomo. Widzimy jednak, że tajemnicy nie udało się dotrzymać. Niestety, i tak zapewne nie dowiemy się do samej imprezy, co w rzeczywistości zamierza promować w Barcelonie firma Tima Cooka.

Apple MWC 2017

Apple zarezerwowało na własne potrzeby górne piętro budynku Fira Gran Via oraz halę nr 8. Na powyższym zdjęciu widzimy, że w hali znajdzie się App Planet i to uchyla nam być może pewnego rąbka tajemnicy. Możliwe, że tutaj firma z Cupertino będzie chciała promować aplikacje i przyciągnąć uwagę deweloperów. Tym bardziej, że w przyszłym roku zakończą się zdjęcia do serialu Planet of the Apps. Poczekamy, zobaczymy. Ruch Apple’a związany z pojawieniem się podczas targów MWC 2017 z pewnością jest jednak zastanawiający.

źródło: macrumors

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij