Udostępnij
Tweetnij

iPhone 7 w wersji Jet Black ma problem z odklejającym się napisem (wideo)

iPhone 7 oraz jego wersja Plus w kolorze Jet Black ulega nie tylko zarysowaniom. Użytkownicy donoszą także o łatwo odklejających się napisach z tyłu telefonu.

iPhone 7 oraz jego wersja Plus w kolorze Jet Black ulega nie tylko zarysowaniom. Użytkownicy donoszą także o łatwo odklejających się napisach z tyłu telefonu.

Apple iPhone 7 Plus iSight Jet Black

Nie od dziś wiadomo, że iPhone 7 w wersji Jet Black (czyli w kolorze onyksu) jest najchętniej kupowanym najnowszym flagowcem Apple’a. Powód jest prosty – telefon wyróżnia się dzięki oryginalnemu kolorowi spośród innych sprzętów w serii i tym samym pokazuje, jaki smartfon kupiliśmy. Jest jednak spory problem – nawet firma z Cupertino ostrzega użytkowników, iż obudowa w tej wersji ulega bardzo szybko mikrozarysowaniom. Okazuje się, że nie jest to jedyny problem związany z telefonem.

Jeden z użytkowników najnowszego smartfona Apple postanowił zaradzić problemowi zarysowań. Wykorzystał do tego przezroczystą folię zabezpieczającą, która miała chronić powierzchnię telefonu. Po zrobieniu postanowił jednak ją zdjąć, ponieważ nie leżała jak należy. Pojawił się jednak kolejny problem. Okazało się, że klej z folii spowodował, iż od smartfona odlepił się także napis iPhone oraz Designed by Apple in California. Na folii widać napis, na telefonie natomiast pozostał bardzo blady ślad. Sprawę pokazuje poniższe wideo:

Nie jest to odosobniony przypadek. Problem zauważyli również inni użytkownicy telefonów iPhone 7 oraz iPhone 7 Plus w kolorze Jet Black. Sytuacja nie tyczy się podobno tych samych smartfonów w innych kolorach oraz poprzednich modeli iPhone’ów.

Na poniższych wideo obejrzysz nowości aparatu iSight:

Źródło: MacRumors

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij