Udostępnij
Tweetnij

Apple udostępnia iOS 10.0.3, a testerom iOS 10.1 beta 4

Apple udostępniło wczoraj użytkownikom iPhone’ów 7 aktualizację do iOS 10.0.3. Przy okazji deweloperzy aplikacji i testerzy dostali iOS 10.1 beta 4.

Apple udostępniło wczoraj użytkownikom iPhone’ów 7 aktualizację do iOS 10.0.3. Przy okazji deweloperzy aplikacji i testerzy dostali uaktualnienie do iOS 10.1 beta 4.

Apple wczoraj wieczorem udostępniło uaktualnienie do iOS 10.0.3. Nowa aktualizacja dostępna jest wyłącznie dla użytkowników smartfonów iPhone 7 oraz iPhone 7 Plus. Update rozwiązuje problemy z łącznością w sieciach komórkowych. Niedługo po premierze iOS 10 pojawiły się problemy, na które skarżyli się użytkownicy nowych iPhone’ów w sieci Verizon. Po jakimś czasie okazało się, że błędy z połączeniami dotyczą także innych operatorów sieci komórkowych. Nowa aktualizacja rozwiązuje te problemy.

iOS 10.0.3 jest aktualizacją tylko dla użytkowników smartfonów iPhone 7

Apple udostępniło wczoraj także iOS 10.1 beta 4, a więc pewnie już ostatnią betę nowej aktualizacji, która dla wszystkich zostanie wydana w tym lub przyszłym miesiącu. Update waży tylko 30 MB, a więc najpewniej nie wprowadza większych zmian i zawiera optymalizacje przed premierą. Jak dobrze pamiętamy, w iOS 10.1 znajduje się tryb portretowy dla iPhone’ów 7 Plus, który pozwala uzyskiwać efekt rozmycia tła. Pojawiło się także sporo udoskonaleń obejmujących aplikację Wiadomości. W obu przypadkach aktualizacje można pobrać udając się do Ustawienia, Ogólne i Uaktualnienia.

iOS 10.1 beta 4

źródło: macrumors (2)

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij