Udostępnij
Tweetnij

iOS 10.1 beta 2. Co nowego?

Wczoraj Apple udostępniło deweloperom aplikacji iOS 10.1 beta 2. System, choć jest pomniejszą aktualizacją, tak wprowadza pewne udoskonalenia.

Wczoraj Apple udostępniło deweloperom aplikacji iOS 10.1 beta 2. System, choć jest pomniejszą aktualizacją, tak wprowadza pewne udoskonalenia. Głównie obejmujące aplikację Wiadomości.

iOS 10.1 beta 2 to najnowsza wersja platformy mobilnej Apple’a, którą udostępniono wczoraj wieczorem deweloperom aplikacji. System wprowadza pewne istotne udoskonalenia w aplikacji Wiadomości, która to wraz z iOS 10 doczekała się najwięcej nowości i zmian. Po pierwsze, w końcu rozwiązano problem z efektami, gdy jest włączona opcja Redukuj ruch (w Ustawienia, Ogólne, Dostępność). Po jej włączeniu pojawia się dodatkowa opcja – Autom. efekty wiadomości.

iOS 10.1 beta 2

iOS 10.1 beta 2

Następnie mamy suwak w dolnej części, który pozwala łatwo przewijać zainstalowane aplikacje dla Wiadomości. Sam interfejs został też nieco poprawiony. Na koniec warto wspomnieć o przycisku odpowiedzi dla wysyłanych efektów w Wiadomościach.

iOS 10.1 beta 2

iOS 10.1 w wersji finalnej pewnie zostanie wydany jeszcze w tym lub przyszłym miesiącu. Aktualizacja wprowadzi też efekt bokeh dla aparatu smartfona iPhone 7 Plus. Więcej o nowościach w aplikacji Wiadomości zobaczycie na poniższym filmie.

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij