Udostępnij
Tweetnij

Eksplodował iPhone 6 Plus. Nie był podłączony do ładowarki (wideo)

Student Darin Hlavaty ma niemiłe przeżycie związane ze smartfonem. Jego iPhone 6 Plus eksplodował w tylnej kieszeni spodni i uległ zniszczeniu.

Student Darin Hlavaty ma niemiłe przeżycie związane ze smartfonem. Jego iPhone 6 Plus eksplodował w tylnej kieszeni spodni i uległ zniszczeniu.

Wybuchowy iPhone 6 Plus

Wybuchające smartfony to ostatnimi czasy coraz częstsze przypadki. Najwięcej informacji tego typu w ciągu miesiąca pojawiło się w związku z Samsungiem Galaxy Note 7, który wielokrotnie eksplodował z powodu wadliwych baterii. Telefony Koreańczyków to jednak nie jedyne smartfony, który lubią wybuchać. Przekonał się o tym student Rowan College w Burlington County, Darin Hlavaty.

Hlavaty był właścicielem smartfona iPhone 6 Plus. Jak twierdzi, jego telefon na zajęciach nagle zapalił się, gdy znajdował się w tylnej kieszeni spodni. Kieszeń została nadpalona, a telefon uległ całkowitemu zniszczeniu. Poniżej materiał filmowy z miejsca wydarzenia.

Jak twierdzi poszkodowany student, jego iPhone 6 Plus w momencie eksplozji nie był podłączony do ładowarki. Ponadto nie był to nowy smartfon, a model zakupiony około pół roku temu. Wada wyszła więc dopiero po kilku miesiącach. Apple nie skomentowało tego wydarzenia, ale stwierdza, że dobra klienta jest najważniejsze i sprawa zostanie zbadana.

źródło: 6abc

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij