Udostępnij
Tweetnij

Spalony iPhone 7. Brak szczegółów zapalenia

Wybuchające Samsungi są już passe, a więc pora na jego głównego konkurenta. W sieci opublikowano zdjęcie, na którym jest spalony iPhone 7. Niestety, szczegóły wypadku nie są znane.

Wybuchające Samsungi są już passe, a więc pora na jego głównego konkurenta. W sieci opublikowano zdjęcie, na którym jest spalony iPhone 7. Niestety, szczegóły wypadku nie są znane.

Spalony iPhone 7, który widzicie na poniższym zdjęciu trafił w ręce jednego z użytkowników serwisu Reddit. Poszkodowany postanowił opublikować fotkę, ale szczegółów związanych z wypadkiem już nie ujawnił Nie wiadomo więc, co dokładnie było powodem zniszczenia telefonu. Wadliwa bateria, która eksplodowała? Możliwe, ale nie ma co do tego pewności.

Spalony iPhone 7

Użytkownik Reddit nie bardzo ujawnia informacje odnośnie własnego przypadku. Prawdopodobnie wynika to z faktu, że też tego nie wie. Telefon na zdjęciu ma też nadpalone pudełko, a więc prawdopodobnie zapalił się jeszcze w opakowaniu. Jeszcze w trakcie dostawcy, po opuszczeniu fabryki.

Z pewnością o tej sprawie jeszcze usłyszymy, bo za chwilę zrobi się o niej głośno. Być może własne stanowisko opublikuje też Apple. Na razie musimy poczekać na dodatkowe szczegóły.

Jak dobrze wiemy, przez ostatnie tygodnie wybuchające smartfony były przede wszystkim domeną Samsunga. Mowa o licznych przypadkach z Galaxy Note 7 w roli głównej. W międzyczasie pojawiły się jednak także odosobnione przypadki wybuchających Galaxy S7 czy Galaxy S7 edge.

Na poniższym filmie obejrzysz nowości aparatu iSight:

źródło: mydrivers, fot.: imgur

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij