Udostępnij
Tweetnij

iOS 10.0.2 z poprawkami do pobrania

Apple, dosłownie przed chwilą, udostępniło aktualizację iOS 10.0.2, która zawiera pewne poprawki. Uaktualnienie dostępne jest dla użytkowników iPhone’ów, iPadów i iPodów touch.

Apple, dosłownie przed chwilą, udostępniło aktualizację iOS 10.0.2, która zawiera pewne poprawki. Uaktualnienie dostępne jest dla użytkowników iPhone’ów, iPadów i iPodów touch.

iOS 10 beta 2

iOS 10.0.2 to najnowsza aktualizacja dla iGadżetów, którą przed chwilą udostępniła firma z Cupertino. Wykaz zmian i poprawek w tej aktualizacji przedstawia się następująco:

  • Rozwiązano problem, który mógł objawiać się tymczasowym brakiem działania kontrolek dla słuchawek
  • Rozwiązano problem, który objawiał się wyłączaniem aplikacji Zdjęcia w trakcie włączanie biblioteki zdjęć iCloud
  • Usunięto błędy, które objawiały się brakiem możliwości włączenia wybranych rozszerzeń

iOS 10.0.2 mogą pobierać właściciele iPhone’ów 5 i nowszych, iPadów 4. generacji i nowszych oraz iPodów touch 6. generacji. Można to zrobić udając się do Ustawienia, Ogólne i Uaktualnienia lub też z użyciem programu iTunes po podłączeniu iUrządzenia do komputera. Warto dodać, że dwa dni temu Apple rozpoczęło publiczne beta testy iOS 10.1, ale to uaktualnienie dla wszystkich zostanie wydane dopiero jesienią.

Na poniższy filmie obejrzysz materiał o kamerach iPhone’ów 7:

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij