Udostępnij
Tweetnij

iOS 10.1 beta 1 do pobrania

Apple, dosłownie przed chwilą, udostępniło deweloperom aplikacji system iOS 10.1 beta 1. Najpewniej już na dniach (pewnie jutro) system będzie dostępny w ramach publicznych beta testów.

Apple, dosłownie przed chwilą, udostępniło deweloperom aplikacji system iOS 10.1 beta 1. Najpewniej już na dniach (pewnie jutro) system będzie dostępny w ramach publicznych beta testów.

iOS 10.1 beta 1

W czerwcu Apple uruchomiło beta testy iOS 10. Dokładnie po trzech miesiącach od ich rozpoczęcia oprogramowanie udostępniono (13 września) w postaci aktualizacji dla wszystkich. Zgodnie z przewidywaniami, Apple rozpoczęło testy iOS 10.1 beta, a więc kolejnej większej aktualizacji dla iUrządzeń.

iOS 10.1 beta 1 jest dostępny na razie tylko dla deweloperów aplikacji, jak to zazwyczaj bywa w przypadku wersji beta nowych aktualizacji. Uczestnicy publicznego programu beta testów nie powinni jednak zbyt długo czekać na wersję na własne urządzenia. Nie nastąpi to po kilku tygodniach, jak to miało miejsce w przypadku iOS 10 beta 1, a raczej jutro lub pojutrze. Już za jakiś czas przekonamy się, jakie zmiany wprowadza iOS 10.1 beta 1, gdy testerzy zaczną je dostrzegać. Apple nie publikuje takich informacji, ale pojawia się m.in. efekt bokeh dla kamery iSight w iPhonie 7 Plus, który zapowiedziano w trakcie wrześniowej konferencji Apple’a.

iOS 10.1 beta 1 mogą pobrać właściciele iPhone’ów 5 i nowszych, iPadów 4. generacji i nowszych oraz iPodów touch 6. generacji.

Na poniższy filmie obejrzysz materiał o kamerach iPhone’ów 7:

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij