Udostępnij
Tweetnij

iPhone 7: pierwsze sztuki opuszczają fabryki Foxconnu

Azjatyckie media raportują, że Foxconn rozpoczął dostawy smartfonów iPhone 7 i iPhone 7 Plus do państw, gdzie w pierwszej kolejności odbędzie się premiera.

Azjatyckie media raportują, że Foxconn rozpoczął dostarczać smartfony iPhone 7 i iPhone 7 Plus do krajów, gdzie w pierwszej kolejności odbędzie się ich premiera.

iPhone 7 AirPods 256GB

ITHome raportuje, że fabryki Foxconnu w Zhengzhou opuszczają już pierwsze dostawy nowych iPhone’ów. Z informacji przekazanych przez azjatycki serwis wynika, że Foxconn wysłał pierwsze 370 tysięcy sztuk nowych smartfonów Apple’a do tych państw, gdzie odbędzie się ich premiera w pierwszej kolejności. Taki załadunek waży około 200 ton.

Foxconn jest największym producentem iPhone’ów, ale smartfony z iOS powstają także w fabrykach Pegatronu. Ponadto tegoroczne raporty zakładały jeszcze większą dywersyfikację wśród partnerów Apple’a i sugerowały, że produkcja iPhone’ów została powierzona jeszcze jednej firmie. Podobno chińskiemu Winstron.

Rozpoczęcie dostaw już teraz wcale nie dziwi. Rynkowy debiut nowych iPhone’ów ma odbyć się 16 września. Otwierający weekend będzie, jak co roku, najpewniej rekordowy. W zeszłym roku w ciągu trzech pierwszych dni firma z Cupertino sprzedała aż 13 mln sztuk nowych iPhone’ów. Kto wie, a może iPhone 7 i iPhone 7 Plus pobiją ten wynik? O tym przekonamy się 19 września, gdy firma z Cupertino pewnie ujawni pierwsze wyniki sprzedaży.

Premiera iPhone’ów 7 odbędzie się już jutro, a ich przedsprzedaż rozpocznie się w piątek. Nie powinniśmy liczyć jednak na to, że Polska będzie w pierwszej turze państw, gdzie będą dostępne nowe smartfony z iOS. Najpewniej nasz kraj znajdzie się dopiero w drugiej turze.

Na poniższym filmie obejrzysz w akcji aplikację Dom z systemu iOS 10:

źródło: ithome

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij