Udostępnij
Tweetnij

iPhone 7 Plus w kolorach dark black i piano black na renderach

Jak dobrze wiemy, iPhone 7 i iPhone 7 Plus mają być dostępne w dwóch nowych kolorach, które nazwano dark black i piano black. W sieci pojawiła się wizualizacja 5,5-calowego modelu w nowych barwach.

Jak dobrze wiemy, iPhone 7 i iPhone 7 Plus mają być dostępne w dwóch nowych kolorach, które nazwano dark black i piano black. W sieci pojawiła się wizualizacja 5,5-calowego modelu w nowych barwach.

W weekend analityk KGI Securities, Ming Chi Kuo poinformował, że spodziewa się dwóch nowych wariantów kolorystycznych iPhone’ów 7, które nazwano dark black i piano black. Pierwszy ma być matowym kolorem, a drugi lśniącym. Na stronie AppleArab opublikowano rendery, na których zaprezentowano 5,5-calowego iPhone’a 7 Plus w nowych wariantach kolorystycznych obudowy.

iPhone 7 Plus piano black space black iPhone 7 Plus piano black space black iPhone 7 Plus piano black space black iPhone 7 Plus piano black space black

Trzeba przyznać, że iPhone 7 Plus w takich kolorach prezentuje się naprawdę dobrze. Nie ma jednak pewności, że właśnie tak wyglądają nowe kolory nadchodzących smartfonów z systemem iOS. Możliwe, że inaczej, bo powyższe zdjęcia to jedynie próba zobrazowania nowych wersji kolorystycznych, a nie fotki prezentujące rzeczywisty wygląd nowych iPhone’ów.

Wszystko wyjaśni się już za dwa dni, kiedy to spodziewamy się prezentacji nowych iPhone’ów 7. Dwa nowe czarne kolory mają zastąpić wariant gwiezdnej szarości, który zostanie zlikwidowany w palecie smartfonów z iOS. Sprzedaż nowych iPhone’ów ma ruszyć 16 września. Oczywiście, początkowo tylko na wybranych rynkach. Polska najpewniej znajdzie się dopiero w drugiej turze krajów, do których zostaną wprowadzone telefony Apple’a.

Na poniższym filmie obejrzysz w akcji aplikację Dom z systemu iOS 10:

źródło: applearab

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij