Udostępnij
Tweetnij

Czarny iPhone 7 w takim kolorze jak Mac Pro?

iPhone 7 ma być dostępny w czarnym kolorze obudowy. Takie plotki pojawiły się już wcześniej, a tymczasem w sieci pojawiło się zdjęcie tacek SIM dla nowych smartfonów z iOS, gdzie jedna z nich ma czarny kolor.

iPhone 7 ma być dostępny w czarnym kolorze obudowy. Takie plotki pojawiły się już wcześniej, a tymczasem w sieci pojawiło się zdjęcie tacek SIM dla nowych smartfonów z iOS, gdzie jedna z nich ma czarny kolor.

Czytaj także >> Tak działa aplikacja Dom (Home) z iOS 10

Macotakara, a więc to samo źródło, które jako pierwsze wspominało o braku złącza minijack w iPhone’ach 7, powraca z nowym raportem. Na łamach japońskiego bloga opublikowano dwa zdjęcie, które widzimy poniżej. Pierwsze z nich prezentuje makiety smartfonów iPhone 7 i iPhone 7 Plus, a na drugiej fotce widzimy tacki dla kart SIM. W pięciu różnych kolorach, w tym czarnym.

Apple iPhone 7 Apple iPhone 7 - tacki SIM

Drugie zdjęcie ujawnia nam, że czarny kolor nie jest matowy, a lśniący i nawiązuje do podobnego odcieniu, w jakim sprzedawany jest komputer Mac Pro z 2013 roku (na zdjęciu poniżej). Wielu fanów Apple tęskni za czarnym iPhone’em i jest bardzo prawdopodobne, że ten wariant dopełni paletę kolorystyczną nowych smartfonów z systemem iOS. Najpewniej, co zresztą sugeruje powyższe zdjęcie, wersja w gwiezdnej szarości nie zniknie. Po prostu, iPhone’y 7 będą dostępne w pięciu wariantach kolorystycznych, a nie czterech jak dziś.

Mac Pro iPhone 7

Premiera smartfonów iPhone 7 i 7 Plus zaplanowana jest na przyszłą środę. Wczoraj Apple potwierdziło datę konferencji i już 16 września ma odbyć się sklepowy debiut nowych smartfonów firmy z Cupertino na pierwszych rynkach.

Na poniższym filmie obejrzysz przegląd nowości w aplikacjach Mapy i Muzyka z iOS 10:

źródło: macotakara

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij