Udostępnij
Tweetnij

iPhone 7 pod nazwą iPhone 7 dostrzeżony na stronie Vodafone

iPhone 7 i iPhone 7 Plus zostaną pokazane w przyszłą środę, ale co do ich ostatecznej nazwy nie ma pewności. Tymczasem na stronie operatora Vodafone dostrzeżono właśnie taką nazwę smartfonu.

iPhone 7 i iPhone 7 Plus zostaną pokazane w przyszłą środę, ale co do ich ostatecznej nazwy nie ma pewności. Tymczasem na stronie operatora Vodafone dostrzeżono właśnie taką nazwę smartfonu.

iPhone 7

Apple zapowiedziało już wrześniową konferencję. Odbędzie się ona 7 dnia przyszłego miesiąca w San Francisco i wtedy spodziewamy się oficjalnej premiery nowych smartfonów z systemem iOS. Podobno nie będą one rewolucyjne względem iPhone’ów 6s i dlatego pewne plotki sugerują, że firma z Cupertino może użyć innej nazwy. Wśród domniemanych pojawiała się m.in. nazwa iPhone 6SE czy podobne.

Czytaj także >> Tak działa aplikacja Dom (Home) z iOS 10

Tymczasem na stronie operatora Vodafone dostrzeżono wzmiankę podgrzewającą atmosferę przed zbliżającą się premierą i jak nietrudno zauważyć, widnieje tu informacja o smartfonie Apple iPhone 7. Nie musi to być jednak ostateczny dowód. Jest możliwe, że Apple jednak użyje innej nazwy. Z drugiej strony, sprzedaż smartfonów z iOS spada i zmiana nazwy mogłaby wywołać u pewnych potencjalnych klientów zamieszanie. Wszak czekają oni na iPhone’y 7, a nie kolejne, odgrzewane kotlety.

Apple iPhone 7

Wszystko wyjaśni się już 7 września, w trakcie specjalnej konferencji firmy z Cupertino. Sprzedaż nowych iPhone’ów w sklepach ma podobno ruszyć już 16 września. Jest jednak mało prawdopodobnym, że Polska załapie się na listę pierwszych państw, do których zostaną wprowadzone nowe smartfony. Najpewniej dopiero w drugiej turze.

Na poniższym filmie obejrzysz przegląd nowości w aplikacjach Mapy i Muzyka z iOS 10:

źródło: techtastic

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij