Udostępnij
Tweetnij

iOS 10 beta 8 do pobrania

iOS 10 beta 8 to najnowsza aktualizacja dla deweloperów aplikacji. System dostępny też jest, pod nazwą iOS 10 public beta 7, dla osób biorących udział w programie publicznych beta testów.

iOS 10 beta 8 to najnowsza aktualizacja dla deweloperów aplikacji. System dostępny też jest, pod nazwą iOS 10 public beta 7, dla osób biorących udział w programie publicznych beta testów.

Apple już finalizuje prace nad systemem iOS 10, który został zapowiedziany 13 czerwca w trakcie konferencji WWDC 2016. iOS 10 beta 8 to najnowsza aktualizacja nowego oprogramowania dla deweloperów aplikacji. Ten sam system dostępny jest też także w ramach publicznych beta testów, pod nazwą iOS 10 public beta 7.

Aktualizacja waży niewiele, a to oznacza, że prace są już finalizowane i stąd też nie powinniśmy spodziewać się większych zmian wizualnych. Te pojawiały się we wcześniejszych betach, a obecnie Apple już wprowadza ostatnie poprawki. Po to, aby oprogramowanie było pozbawione jak największej ilości wad przed wydaniem dla wszystkich. I oczywiście, biorąc pod uwagę niedawne wpadki przy okazji wydawania wybranych aktualizacji iOS 9, nie ma co się temu dziwić. Pozostaje nam wierzyć, że finalne uaktualnienie do iOS 10 rzeczywiście będzie stabilnym systemem.

iOS 10 powinno zostać wydane dla wszystkich już 14 września (środa), a więc tydzień po wrześniowej konferencji Apple’a, która odbędzie się najpewniej 7 września. Aktualizacja będzie dostępna dla użytkowników iPhone’ów 5 i nowszych, iPadów 4, mini 2 i nowszych oraz iPodów touch 6. generacji.

Aktualizację można pobrać udając się do Ustawienia, Ogólne i Uaktualnienia. Przed instalacją iOS 10 beta 8 należy zaakceptować nowe warunki użytkowania oprogramowania.

iOS 10 beta 8

iOS 10 beta 8

Na poniższym filmie obejrzysz przegląd nowości w aplikacjach Mapy i Muzyka z iOS 10:

Cenisz sobie produkty Apple?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij