Udostępnij
Tweetnij

Jimmy Lin uchwycony z iPhone’em 7 Plus?

W sieci pojawiło się zdjęcie aktora Jimmy Lin trzymającego w ręku smartfona iPhone 7 Plus. Biorąc pod uwagę jego wcześniejsze „wycieki” można mieć obiekcje.

Premiera nowych iPhone’ów ma odbyć się nieco za ponad dwa tygodnie, a tymczasem w sieci pojawiło się zdjęcie tajwańskiego aktora, Jimmy’ego Lina, który w ręce trzyma smartfona iPhone 7 Plus. Cóż, Lin zasłynął z podobnych „wycieków” związanych z iPhone’ami w przeszłości, ale w rzeczywistości nie prezentowały one nigdy prawdziwych smartfonów Apple’a.

Jimmy Lin jest tajwańskim aktorem, który w przeszłości dopuszczał się wycieków przed premierą nowych iPhone’ów. W 2012 roku pokazał „iPhone’a 5” na filmie, a dwa lata później iPhone’a 6 na zdjęciach. Teraz w sieci pojawiło się jego zdjęcie z domniemanym iPhone’em 7 Plus.

Zacznijmy od nowej fotki, którą widać poniżej. Jak nietrudno zauważyć, smartfon na zdjęciu pokrywa się z dotychczasowymi wyciekami. Telefon ma tylny aparat fotograficzny iSight z dwoma obiektywami i zdaje się nie mieć prostych pasków przecinających tylny panel obudowy. I to w zasadzie tyle, bo zdjęcie jest kiepskiej jakości, a sam telefon zajmuje mało miejsca i trudno tutaj dostrzec jakiekolwiek szczegóły.

Jimmy Lin iPhone 7 Plus

Jimmy Lin w przeszłości dopuścił się wycieków związanych z iPhone’ami 5 i 6. Jeszcze przed ich rynkową premierą. 1 września 2012 roku, a więc na 11 dni przed oficjalną premierą iPhone’a 5, w sieci pojawiło się wideo, na którym mogliśmy rzekomo zobaczyć iPhone’a 5. W rzeczywistości była to atrapa. Jeśli obejrzycie poniższy film, to dostrzeżecie, że telefon nie ma m.in. czujnika z przodu obudowy obok kamery czy ma też dziwne złącze Lightning, które przypomina USB C. Ponadto na obudowie rzeczonego iPhone’a 5 znajduje się numer części Apple A1303, a to iPhone 3GS.

Kolejny wyciek Jina dotyczył iPhone’a 6. Zdjęcie aktora z tym telefonem oraz, dla porównania, iPhone’em 5 pojawiło się w sieci już w czerwcu 2014 roku, a więc na kilka miesięcy przed oficjalną premierą iPhone’a 6. Oczywiście, to też była atrapa powstała na podstawie przecieków i plotek.

Jimmy Lin iPhone 6

Czy więc iPhone 7 Plus rzeczywiście wygląda tak, jak na nowym zdjęciu? Nie można tego wykluczyć, ale z drugiej strony nie ma co do tego żadnej pewności, bo fotka najpewniej prezentuje kolejną atrapę, a nie prawdziwy smartfon.

Wszystko wyjaśni się już w przyszłym miesiącu. Oficjalnej premiery nowych smartfonów z iOS spodziewamy się 7 września. Firma z Cupertino jeszcze nie potwierdziła tej daty, ale to powinno nastąpić pod koniec tego lub na początku przyszłego tygodnia. Przedsprzedaż nowych iPhone’ów ma rozpocząć się 9 września. Natomiast rynkowy debiut podobno 16 września. Nie pozostaje nam więc nic innego, jak tylko czekać do oficjalnej premiery nowych smartfonów firmy z Cupertino. Za nieco ponad dwa tygodnie wszystkie plotki zostaną rozwiane.

Na poniższym filmie obejrzysz przegląd nowości w aplikacjach Mapy i Muzyka z systemu iOS 10:

źródło: yeah, opr. własne

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij