Udostępnij
Tweetnij

Apple udostępnia iOS 10 beta 7

Apple pomału finalizuje prace nad nową wersją oprogramowania dla iGadżetów, o czym świadczy dzisiejsza premiera iOS 10 beta 7.

Apple pomału finalizuje prace nad nową wersją oprogramowania dla iGadżetów, o czym świadczy dzisiejsza premiera iOS 10 beta 7. Aktualizacja dostępna jest dla deweloperów i w ramach publicznych beta testów.

iOS 10 beta 7

Apple uruchomiło beta testy iOS 10 dokładnie 13 czerwca. Tego dnia, zaraz po konferencji otwierającej WWDC 2016, udostępniono deweloperom aplikacji pierwszą betę nowego systemu. Wraz z iOS 10 beta 2 uruchomiono publiczne beta testy, a dziś, dosłownie przed chwilą, testerzy otrzymali iOS 10 beta 7. Co ciekawe, nowa aktualizacja pojawiła się zaledwie po 4 dniach od wydania iOS 10 beta 6.

iOS 10 beta 7 to już w zasadzie niemal finalne wydanie nowego oprogramowania dla iPhone’ów, iPadów i iPodów touch 6. generacji. Publicznej premiery systemu spodziewamy się już 14 września (w tydzień po konferencji, na której odbędzie się premiera iPhone’ów 7). Najnowsza wersja beta dostępna jest dla deweloperów i w ramach publicznych beta testów. Nowy build oznaczony jest ciągiem znaków 14A5345a i waży około 60 MB, a więc najpewniej nie wprowadza zbyt wielu wizualnych zmian.

Nie można wykluczyć, że nowa beta iOS 10 to już prawie wersja GM (Golden Master) systemu, a więc w zasadzie finalna odsłona ze sfinalizowanymi API i nowościami.

Na poniższym filmie obejrzysz nowości i zmiany w aplikacji Zdjęcia z iOS 10:

Cenisz sobie produkty Apple?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij