Udostępnij
Tweetnij

Apple udostępnia iOS 10 beta 6

Apple, dosłownie przed chwilą, udostępniło deweloperom aplikacji iOS 10 beta 6. Ta sama wersja systemu dostępna jest też na urządzeniach biorących udział w publicznych beta testach.

Apple, dosłownie przed chwilą, udostępniło deweloperom aplikacji iOS 10 beta 6. Ta sama wersja systemu dostępna jest też na urządzeniach biorących udział w publicznych beta testach.

iOS 10 beta 6

Apple już pomału finalizuje prace nad iOS 10, który w postaci pierwszej bety został udostępniony deweloperom aplikacji 13 czerwca. Choć trzeba przyznać, że w poprzedniej aktualizacji, czyli iOS 10 beta 5, pojawiło się jeszcze całkiem sporo zmian i modyfikacji. Jak będzie w przypadku iOS 10 beta 6? O tym przekonamy się w ciągu kilku najbliższych godzin, gdy beta testerzy zaczną dostrzegać nowości i zmiany w interfejsie.

iOS 10 beta 6 najpewniej jednak nie wprowadzi już tak wielu modyfikacji, które mogliśmy dostrzec w pierwszych odsłonach systemu dla deweloperów. Wynika to z faktu, że oprogramowanie jest już na etapie optymalizacji. Świadczy o tym też niewielki rozmiar aktualizacji w porównaniu do poprzednich. Publicznej premiery iOS 10 dla wszystkich spodziewamy się za mniej niż miesiąc. Dokładnie 14 września, a więc na dwa dni przed sklepową premierą iPhone’ów 7.

Aktualizację do iOS 10 beta 6 można pobrać udając się do Ustawienia, Ogólne i Uaktualnienia.

Na poniższym filmie obejrzysz nowości i zmiany w aplikacji Zdjęcia z iOS 10:

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij