Udostępnij
Tweetnij

iPhone 5s przetrwał upadek z wysokości 760 m

Jeannine Buck z pewnością nie spodziewała się, że jej iPhone 5s jest aż tak trwały. Smartfon spadł z wysokości 760 metrów i wciąż działa normalnie.

Jeannine Buck z pewnością nie spodziewała się, że jej iPhone 5s jest aż tak trwały. Smartfon spadł z wysokości 760 metrów i wciąż działa normalnie.

iPhone’y są trwałe. Potrafią przetrwać różne upadki i wypadki. Ale Jeannine Buck z Abbotsford w Kanadzie raczej nie spodziewała się, że jej iPhone 5s jest aż tak wytrzymały. Buck podróżowała niewielkim samolotem na wysokości 760 metrów. Chciała zrobić zdjęcia pięknych widoków, jakie zobaczyła z okna awionetki. Nie był to mądry pomysł, bo silny wiatr nagle wyrwał smartfona z rąk nieświadomej Buck. Telefon poszybował w dół.

iphone 5s

Jeannine jednak nie straciła nadziei, że telefon jednak przetrwał upadek, bo widziała, iż po drodze w dół obił się on o kilka gałęzi. Pożyczyła innego smartfona od koleżanki. Na nim, z pomocą funkcji Znajdź mój iPhone, znalazła na mapie swoje urządzenie, które spadło w pobliskim Stanley Park w Vancouver.

Okazało się, że jej iPhone 5s działa po upadku zupełnie normalnie i nie widać po nim, że spadł z wysokości 760 metrów. Miał kilka niewielkich rys, jednak nie miał pękniętego ekranu czy ważniejszych uszkodzeń, które mogłyby wpłynąć na jego prawidłowe działanie. Buck przyznaje, że smartfon był w momencie upadku w pokrowcu ochronnym i mogło mu to ocalić mechaniczne życie.

Kiedy Buck odkryła, jak trwały jest jej iPhone 5s, zmieniła w nim dzwonek na Stayin’ Alive od Bee Gees. Powyżej zdjęcie wspomnianego telefonu.

Źródło: PhoneArena

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij