Udostępnij
Tweetnij

iPhone 6SE: podobno tak ma nazywać się tegoroczny iPhone

iPhone 6SE. Podobno pod taką nazwą możemy spodziewać się premiery tegorocznego smartfona z iOS, który potocznie nazywany jest jako iPhone 7. Takie informacje pochodzą z chińskich źródeł.

iPhone 6SE. Podobno pod taką nazwą możemy spodziewać się premiery tegorocznego smartfona z iOS, który potocznie nazywany jest jako iPhone 7. Takie informacje pochodzą z chińskich źródeł.

iPhone 6SE

Jak dobrze wiemy, tegoroczne iPhone’y nie mają znacząco różnić się od iPhone’ów 6s. Apple podobno zrywa z dwuletnim cyklem wydawniczym i zamierza wprowadzać zupełnie nowy design co trzy lata. Dlatego też tegoroczny iPhone nie ma nazywać się iPhone’em 7. Jak więc?

Niemiecki Apfelpage.de raportuje, powołując się na informacje wprost z Chin, że już uruchomiono produkcję opakowań dla nowych iPhone’ów i podobno na nich znajduje się nazwa „iPhone 6SE”. My przewidzieliśmy taką nazwę już ponad miesiąc temu i kto wie, plotki mogą być prawdziwe. Niestety, nie opublikowano żadnych zdjęć, na których moglibyśmy zobaczyć wspomnianą nazwę. Trudno więc stwierdzić, ile w tym prawdy.

Wszystko wyjaśni się we wrześniu i jeśli rzeczywiście nazwa jest prawdziwa, to za kilka tygodni zobaczymy pewnie smartfony iPhone 6SE i iPhone 6SE Plus. Oczywiście, jest niemal pewnym, że w sieci niedługo pojawią się pierwsze fotki rzekomych pudełek… oczywiście, które powstaną z użyciem Photoshopa czy podobnego programu. Sprzedaż nowych iPhone’ów ma podobno ruszyć 16 września.

źródło: apfelpage.de, fot.: martin hajek

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij