Udostępnij
Tweetnij

iOS 10 ostrzeże przed niezabezpieczoną siecią Wi-Fi

Apple zaszyło w iOS 10 nową funkcję, która ostrzega przed niezabezpieczonymi sieciami Wi-Fi i proponuje sugestie związane z zabezpieczeniami.

Apple zaszyło w iOS 10 nową funkcję, która ostrzega przed niezabezpieczonymi sieciami Wi-Fi i proponuje sugestie związane z zabezpieczeniami.

W iOS 10 dostrzeżono nową funkcję, która ostrzega przed niezabezpieczonymi sieciami Wi-Fi. Jeśli zostanie nawiązane połączenie z taką siecią, to pod nazwą sieci wyświetli się komunikat o treści: Sugestia dotycząca zabezpieczeń. Po dotknięciu ostrzeżenia wyświetli się okno z informacjami o sieci, gdzie znajdują się informacje o krokach, które warto podjąć, aby zwiększyć bezpieczeństwo Wi-Fi. Możecie to zobaczyć na poniższych zrzutach ekranowych.

iOS 10 Wi-Fi

iOS 10 Wi-Fi

Taka funkcja najpewniej pojawi się w finalnej wersji iOS 10, która zostanie udostępniona dla wszystkich we wrześniu. Z pewnością będą to cenne wskazówki dla mniej doświadczonych użytkowników, którzy zostaną uświadomieni o stanie zabezpieczeń sieci, z którą nawiązują połączenie.

źródło: redmondpie

Cenisz sobie produkty Apple?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij